Muž z Michaloviec narazil s autom, lebo mu mal jeho pes povedať jednu vec

Senzáciou internetu za posledných pár hodín sa stal mladík z Michaloviec, o ktorého prípade informovala TV JOJ. Ten svojou nedbalou jazdou spôsobil na jednom z michalovských sídlisk škodu na cudzom majetku. Na miesto bola očitým svedkom privolaná aj polícia.

Mladík tak poškodil spätné zrkadlo na stojacom aute na sídlisku čo spočiatku odôvodňoval tým, že je v ulici úzko a takéto veci sa stávajú.

 

Môže za to pes!

No z jeho prejavu stúpali podozrenia na požitie omamných látok. Mladík nakoniec nehodu zvalil na svojho psa, ktorý bol údajne zavretý v kufri a “na snowboarde prejde cez dierku, keď je smädný napije sa, prepne pesničku,” tvrdí Michalovčan.

Dychová skúška vylúčila požitie alkoholu no polícia ma podozrenie na užitie iných omamných a psychotropných látok. Preto mladíka previezli do nemocnice, kde mu odobrali biologický materiál no na výsledky testov sa ešte čaká. “Nudia sa chlapci tak budeme sa hrať,” povedal reportérke mladík svoj názor o potrebe prevozu na odber biologického materiálu.

 

Ženy, drogy, alkohol, herne

Na veľmi podobný prípad si môžete pamäť už z minulosti, kedy sa hitom internetu stal mladík, ktorý popisoval haváriu na Dobšinskom kopci. Každý sú určite pamätá legendárnu vetu “sme narafali” či “nič mu neni, otras mozgu má”. Podobne ako v nedávnom prípade aj tu bol súčasťou posádky pes. Chalani so “Spiššskej” mali namierené do bordelu a šofér to s alkoholom prepískol, keďže mu namerali až 2,5 promile. Napriek tomu, že mladíkovi z Michaloviec alkohol v dychu nezistili sám reportérke prezradil jeho plány na večer: “Idem sa najesť fajne, polievočku by som si dal…zima je vonku, pivečko si dám asi dneska konečne po dlhšom dobe. No a večer zase ženy, drogy, alkohol, herne.”

zdroj:emefka.sk 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž z Michaloviec narazil s autom, lebo mu mal jeho pes povedať jednu vec”