Nová “Evitovka” mieri do slovenských kín. Ženy si tento film zamilujú

Evitu Twardzik Urbaníkovú pozná snáď každý ako úspešnú spisovateľku romantických noviel s nádychom reálnosti. Dokopy sa môže pýšiť štrnástimi knižnými titulmi. Jedným z jej bestsellerov je kniha Všetko alebo nič, ktorá zožala obrovský úspech aj na plátnach slovenských kín. Momentálne prináša svojim fanúšikom nový titul Príliš osobná známosť.

„Príliš osobná známosť je presne o tom, že život je hojdačka, raz sme dole, raz sme hore, niekedy sme dlhšie tam, niekedy na tej druhej strane a je plná emócii,” načrtla o tomto novom kinohite Evita. Sama spisovateľka si uvedomila, “že nič v živote nie je čiernobiele,” a to sa odzrkadľuje aj na troch hlavných hrdinkách novej “Evitovky”.

Detská nevinnosť

Film režíruje Marta Ferencová a hlavné roly obsadilo trio českých herečiek: Petra Hřebíčková, Tatiana Dyková a Eliška Balzerová. Vo filme zahviezdila aj 5-ročná Valentýna Bečková, ktorá sa do svojej roly vžila. „V jednej scéne sme potrebovali, aby srdcervúco plakala a ona aj srdcervúco plakala a keď doplakala, prišla za mnou a spýtala sa – plakala som tak, ako si to napísala?“ spýtala sa mala Valentýna.

No nesmieme ani zabudnúť ani na mužské obsadenie: Branislav Trifunović, Predrag Manojlović, Janko Popović Volarić či Luboš Kostelný a Marián Mitaš.

V kinách si tento film môžete pozrieť už 16. januára.

PRÍLIŠ OSOBNÁ ZNÁMOSŤ – v kinách od 16. januára 2020 – trailer

Snímka PRÍLIŠ OSOBNÁ ZNÁMOSŤ je adaptáciou rovnomenného knižného bestselleru Evity Urbaníkovej. Do slovenských kín príde 16. januára! Film prináša príbehy troch žien, ktoré sa poznajú, alebo sa spoznajú. Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko. Simona si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom.

zdroj:https://www.mmagazin.sk/