Súd poslal dcéru späť k tyranskému otcovi. Pred stretnutím s ním nevie zaspať..

 

Neuveriteľný príklad nespravodlivosti sa vyskytol v Českej republike, kde Krajský súd v Brne prikázal 11 ročnej Alexii z Prešova, aby postúpila reedukačný program v ústave. Dôvodom je to, že sa bojí svojho otca a taktiež sa s ním nechce stretávať, pretože dlhé roky znásilňoval jej mamu pred jej očami.

zdroj foto:pexels.com

Portál 1.pluska.sk informoval o tom, že dcéra má zrejme traumu zo svojho násilníckeho otca, pretože sa musela deň čo deň pozerať na to, ako búchal hlavu mami o stenu a znásilňoval ju pred jej očami. Súd rozhodol o tom, že opatrovníkom dcéry sa má stať práve jej otec, ktorého sa dcéra veľmi bojí. Má sa presťahovať za ním na Slovensko, do cudzieho prostredia. Vraj by jej to malo pomôcť.

Alexia miluje svoju mamku, otca sa bojí. Napriek tomu súd rozhodol, že musí ísť bývať k nemu.Zdroj: archív A. P.

Alexia je výbornou žiačkou a v škole nemá najmenšie problémy. V rozsudky bolo napísané: „je teraz predčasné rozhodovať o styku maloletej s matkou od 1. 7. 2020.“ Pradoxom je, že ostatní súrodenci budú stále bývať u matky. Okrem iného muž o dcéru nejaví záujem, no ak náhodou odmietne stretnutie dcéra, jej matka dostane pokutu 5 000 eur. Mnoho ľudí nevie pochopiť rozsudok súdu a tvrdia, že je to obmedzenie slobody maloletej.

Matka dúfa, že sa jej dcéra čoskoro vráti domov. Pred pár dňami podala ústavnú sťažnosť, pretože jej dcéru čakajú talentové skúšky, na ktoré sa v ústave nemôže dostatočne dobre pripraviť.

Zdroj: beauty.sk