Svadba na prvý pohľad: Nová šou TV Markíza dáva dokopy cudzích ľudí

Minulý štvrtok (9. 1.) si diváci TV Markíza mohli pozrieť novú televíznu šou – Svadba na prvý pohľad. Podstatou tejto šou, ako už naznačuje jej názov, je aby sa dvaja cudzí ľudia vzali. Za “párovaním” stojí tím odborníkov, ktorý vytvorí pár spomedzi množstvá ľudí, ktorí si v konečnom dôsledku majú padnúť do oka a vstúpiť do manželského zväzku.

Komu sa podarí nájsť lásku vďaka šou Svadba na prvý pohľad? Sledujte už dnes o 20:30 💞 ⁣#dnessledujem #svadbanaprvypohlad #show #premiera #tvmarkiza #laska #love

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Prvá epizóda sa točila okolo mladej veterinárky Gabiky a ITčkára Stana. Svadbu týchto dvoch východniarov predchádzala aj rozlúčka so slobodou a na koniec sa obaja postavili pred oltár. No krátko pred samotným obradom Gabika neudržala slzy a bolo na nej vidno známky nervozity. Napriek tomu si však mladý pár pred očami svedkov, rodiny, známych a priateľov povedali svoje “áno”.

Stano a Gabika sa k sebe veľmi hodia, čo poviete? ❤️ #dnessledujem #svadbanaprvypohlad #tvmarkiza #svadba #wedding

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Ako dlho to mladomanželom vydrží nikto netuší, no ani jeden z nich neskrýva voči tomu druhému sympatie. Aj napriek bizarnosti tohto formátu, na ktorý Slováci nie sú zvyknutí, prajeme mladomanželom všetko dobré na ich spoločnej ceste životom.

SVADBA NA PRVÝ POHĽAD – Stano a Gabika sú svoji

Stano a Gabika sú svoji “ viac na: https://svadba.markiza.sk/ Vitajte na oficiálnom YouTube kanáli Televízie Markíza! Každý deň u nás nájdete tie najzaujímavejšie videá z produkcie našich internetových portálov, ako aj exkluzívny pohľad do zákulisia najsledovanejšej televízie a jednotlivých programov. Úplne bezplatne si tiež môžete pozrieť celé epizódy vybraných relácií, seriálov, či šou z vlastnej tvorby TV Markíza.

zdroj:hitky.sk