Svadba na prvý pohľad: Nová šou TV Markíza dáva dokopy cudzích ľudí

Minulý štvrtok (9. 1.) si diváci TV Markíza mohli pozrieť novú televíznu šou – Svadba na prvý pohľad. Podstatou tejto šou, ako už naznačuje jej názov, je aby sa dvaja cudzí ľudia vzali. Za “párovaním” stojí tím odborníkov, ktorý vytvorí pár spomedzi množstvá ľudí, ktorí si v konečnom dôsledku majú padnúť do oka a vstúpiť do manželského zväzku.

Prvá epizóda sa točila okolo mladej veterinárky Gabiky a ITčkára Stana. Svadbu týchto dvoch východniarov predchádzala aj rozlúčka so slobodou a na koniec sa obaja postavili pred oltár. No krátko pred samotným obradom Gabika neudržala slzy a bolo na nej vidno známky nervozity. Napriek tomu si však mladý pár pred očami svedkov, rodiny, známych a priateľov povedali svoje “áno”.

Ako dlho to mladomanželom vydrží nikto netuší, no ani jeden z nich neskrýva voči tomu druhému sympatie. Aj napriek bizarnosti tohto formátu, na ktorý Slováci nie sú zvyknutí, prajeme mladomanželom všetko dobré na ich spoločnej ceste životom.

zdroj:hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Svadba na prvý pohľad: Nová šou TV Markíza dáva dokopy cudzích ľudí”