V Trnave na proteste ĽSNS napadli aktivistov za Progresívne Slovensko. Takto sa to stalo

Dnes sa konal ďalší predvolebný míting politickej strany ĽSNS, konkrétne v Trnave, ktorý sa nezaobišiel bez nepríjemného incidentu. Okrem podporovateľov tejto strany tam prišli aj jej odporcovia. Ľubomír Ondrejkovič, ktorý bol osobne na proteste, sa podelil o zážitok, na ktorý určite tak skoro nezabudne…

„Dostal som do držky a nasral som sa. Akože naozaj chceme nechať túto krajinu Kotlebovcom?

Bol som na proteste proti ĽSNS v Trnave. Po skončení sme išli do auta asi 5 min od miesta protestu. Už bola tma. Kráčali sme 4 preč a po ceste sme stretli teenagerov, čo mali tiež transparenty proti Kotlebovcom.

Odvážni 10-15 chlapci si na nás počkali. Vyrútili sa na nás v parku. Vytrhli nám transparenty a začali po nás kričať.

Následne Palo Sibyla dostala jednu do hlavy a zničili mu okuliare. Ja som dostal 2 rany do tváre a potom sa na mňa vrhli 3 odvážni kotlebovci. Borci. Začali mi dávať do hlavy a do rebier. Potom sa rozbehli a utekali preč.

Chlapci a dievčatá, toto tu bude, ak budete sedieť doma na riti a nepôjdete sa im postaviť. Musí nás byť viac ako ich. Ja sa nezľaknem ani po tomto.

Keď už nič iné tak 29. februára máte možnosť ako ukázať, že to tu nechceme.“

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10218666939776104&set=a.2212936094368&type=3&theater

zdroj: Ľubomír Ondrejkovič – Facebook

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V Trnave na proteste ĽSNS napadli aktivistov za Progresívne Slovensko. Takto sa to stalo”