Dievčatko sa narodilo s klaunským nosom. Ako vyzerá po rokoch?

V roku 2008 sa narodilo malá dievčatko, Coney Loyd, ktoré malo nezvyčajne červený nos. Mala na ňom červenú bodku, o ktorej si lekári mysleli, že pár dní po pôrode zmizne, no nestalo sa. Aj ked‘ bola s červenou bodkou na nose veľmi zlatá, lekári sa rozhodli, že jej ju odstránia a tak môže žiť plnohodnotný život bez posmeškou.

Lekári oznámili rodičom, že červená bodka na nose ich dcérky je vlastne hemangiom, na ktorý predpísali účinnú medikamentnú liečbu. Pvotná liečba však pozitívne výsledky nepriniesla a dievčatku sa hemangiom rozšíril. Po rozšírení dievčatko vyzeralo naozaj ako klaun a tak sa rodičia rozhodli, že je čas na operáciu. Rodičia už nezvládali posmešné narážky na tváričku ich malej dcérky.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dievča s klaunským nosomZdroj: metro.co.uk

Po troch rokoch trápenia sa rodičia obrátili na odborníka, ktorý navrhol účinnú operáciu. Po jej vykonaní boli rodičia, ale aj dievčatko nesmierne šťastní, pretože už viac nemusela skrývať svoj nos za detskou rúčkou.

Aj napriek tomu, že má na nose aj dnes malú jazvu, je to omnoho lepšie ako predtým. 3 roky trápenia rodičom stačili a tvrdia, že sa rozhodli najlepšie ako mohli a nikdy to neľutovali. Dievčatko svoj nos nenávidelo a teraz sa jej pohľad na seba úplne zmenil. Z malej slečny s nosom klauna sa dnes stala krásna mladá slečka, ktorá má pred sebou plnohodnotný život. Malá slečna odkazála všetkým neprajníkom, aby sa nikomu so žiadnou vadou nikdy neposmievali, pretože nevedia, kedy postretne niečo podobné ich, alebo ich blízkych.

Connie Lloyd 'clown-nose' birthmarkZdroj: metro.co.uk

Zdroj: somzena.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievčatko sa narodilo s klaunským nosom. Ako vyzerá po rokoch?”