Pellegrini to pokašľal. Urazil všetkých západniarov. Za jeho prešľap mu moderátor poriadne naložil

Politický boj sa stupňuje zo dňa na deň. Boj o parlamentné kreslá je naozaj drsný a politici si už nedávajú ruky pred ústa. V týchto dňoch sa rozhodol prehovoriť aj Peter Pellegrini s ministerkou vnútra Denisou Sakovov. Ich slová však odsúdili mnohí Slováci.

V týchto dňoch sa Slovákom prihovárajú viac ako inokedy. Peter Pellegrini a Denisa Saková sa v jednom z ich mediálnych vystúpení preriekli zrejme viac, ako chceli. Okrem iného povedali aj to, že by sme nemali Slovákom žijúcim v zahraničí a v našom hlavnom meste, v Bratislave, dovoliť rozhodnúť o výsledkoch parlametných volieb. Ministerka vnútra povedala: “Ja ako kandidátka strany Smer-SD chcem rovnako mobilizovať našich voličov z regiónov, aby o Slovensku nerozhodovala iba Bratislava, tak ako tomu bolo v prezidentských voľbách či voľbách do európskeho parlamentu, kde bol priepastný rozdiel v účasti medzi Bratislavou a regiónmi, ktorý môže byť teraz podporený hlasmi zo zahraničia. Ja skutočne apelujem na vás, nedovoľme možno takýmto ľuďom, ktorí žijú v zahraničí. V neposlednom rade musím povedať, že tieto voľby budú zvláštnejšie tým, že máme 60.000 žiadostí od ľudí, ktorí žijú v zahraničí a ktorí si vypýtali volebné lístky a chcú prostredníctvom pošty voliť.

Skutočne len apelujem na vás, nedovoľme takýmto ľuďom, čo žijú v zahraničí celý čas a čo sa o obraze Slovenska dozvedajú iba z médií, aby spolu s voličmi z hlavného mesta rozhodli o výsledku v týchto parlamentných voľbách. Prosím všetkých, aby ste prišli 29. februára voliť, nezostali sedieť doma a potom zbytočne neľutovali, že ste sa nepodieľali svojim hlasom na výsledku volieb.”

Peter Pellegrini zvolil rovnaký tón hlasu ked‘ povedal: “Ľudia v slovenských regiónoch, poďte voliť. Nenechajte vyhrať hŕstku ľudí zo zahraničia, ktorí sa na Slovensko ani vrátiť nemienia a navštívia ju len, keď potrebujú navštíviť zubára alebo lekárske ošetrenie.” Jednou z najabsurdnejších vecí, aké povedal je aj to, že v hlavnom meste sa nežije skutočný život. Práve táto veta naštvala obľúbeného moderátora rádia Expres Michala Saba natoľko, že všetkým „smerákom“ poslal otvorený videolist. Neváhajte a pozrite si ho tu:

https://www.facebook.com/mxsabo/videos/185249702701562/?v=185249702701562

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pellegrini to pokašľal. Urazil všetkých západniarov. Za jeho prešľap mu moderátor poriadne naložil”