Pellegrini to pokašľal. Urazil všetkých západniarov. Za jeho prešľap mu moderátor poriadne naložil

Politický boj sa stupňuje zo dňa na deň. Boj o parlamentné kreslá je naozaj drsný a politici si už nedávajú ruky pred ústa. V týchto dňoch sa rozhodol prehovoriť aj Peter Pellegrini s ministerkou vnútra Denisou Sakovov. Ich slová však odsúdili mnohí Slováci.

V týchto dňoch sa Slovákom prihovárajú viac ako inokedy. Peter Pellegrini a Denisa Saková sa v jednom z ich mediálnych vystúpení preriekli zrejme viac, ako chceli. Okrem iného povedali aj to, že by sme nemali Slovákom žijúcim v zahraničí a v našom hlavnom meste, v Bratislave, dovoliť rozhodnúť o výsledkoch parlametných volieb. Ministerka vnútra povedala: “Ja ako kandidátka strany Smer-SD chcem rovnako mobilizovať našich voličov z regiónov, aby o Slovensku nerozhodovala iba Bratislava, tak ako tomu bolo v prezidentských voľbách či voľbách do európskeho parlamentu, kde bol priepastný rozdiel v účasti medzi Bratislavou a regiónmi, ktorý môže byť teraz podporený hlasmi zo zahraničia. Ja skutočne apelujem na vás, nedovoľme možno takýmto ľuďom, ktorí žijú v zahraničí. V neposlednom rade musím povedať, že tieto voľby budú zvláštnejšie tým, že máme 60.000 žiadostí od ľudí, ktorí žijú v zahraničí a ktorí si vypýtali volebné lístky a chcú prostredníctvom pošty voliť.

Skutočne len apelujem na vás, nedovoľme takýmto ľuďom, čo žijú v zahraničí celý čas a čo sa o obraze Slovenska dozvedajú iba z médií, aby spolu s voličmi z hlavného mesta rozhodli o výsledku v týchto parlamentných voľbách. Prosím všetkých, aby ste prišli 29. februára voliť, nezostali sedieť doma a potom zbytočne neľutovali, že ste sa nepodieľali svojim hlasom na výsledku volieb.”

Peter Pellegrini zvolil rovnaký tón hlasu ked‘ povedal: “Ľudia v slovenských regiónoch, poďte voliť. Nenechajte vyhrať hŕstku ľudí zo zahraničia, ktorí sa na Slovensko ani vrátiť nemienia a navštívia ju len, keď potrebujú navštíviť zubára alebo lekárske ošetrenie.” Jednou z najabsurdnejších vecí, aké povedal je aj to, že v hlavnom meste sa nežije skutočný život. Práve táto veta naštvala obľúbeného moderátora rádia Expres Michala Saba natoľko, že všetkým „smerákom“ poslal otvorený videolist. Neváhajte a pozrite si ho tu:

Security Check Required

No Description

Zdroj: hitky.sk