Podvádzal ju manžel. Ona sa rozhodla prehovoriť do duše jeho milenke. Urobila to takto

Ak ked‘ to nie je príjemné, mnohokrát sa stáva, že sa nevera odhalí. Je samozrejme, že vám to nikto nepraje, no predstavte si, že vás váš muž podvádza a vy na to prídete. Ako by ste ragovali?

Žena zo stredného Slovenska zistila, že ju muž podvádza a rozhodla sa urobiť nasledovné. S mužom už nechcela mať nič spoločné a radšej venovala pár „milých“ slov jeho milenke.

Prečítajte si emotívne priznanie podvádzanej ženy, ktorú obdivujú mnohé iné Slovensky:


Obrázok od Olessya z Pixabay

,,Odkaz manželovej milenke v širšom okolí Zvolena. Ďakujem že si nám pred sviatkami poslala mäso na huspeninu, manžel spravil a prišla celá rodina každému chutilo.Tá mikina čo si mu kúpila na Vianoce nuž môj muž má iný vkus, hodinky čo od teba dostal cez víkend veľké ako moja dlaň otrasné sú ale darovanemu koňovi na zub nepozerať však? 

Ešte mu treba spodné prádlo veľkosť L ponožky vel.44 zimná bunda by tiež bodla L..potom ho už iba dotuj. Mohla by si mu platiť alimenty na deti inak mu hrozí už väzenie ,neboj zmáknes 150 eur a môžeš prihodiť nejakú stovečku aby som ja mohla ísť pokial je muž u teba na kozmetiku kaderníčku atd Chráň si ho a stráž si ho a hlavne ho nezabudli nadalej dotovať.. žije sa nám vďaka tebe oveľa ľahšie..“

Priznania žien

Dobry den ,mam taky problem a neviem si rady tak aj ked s obavami al…

Zdroj: prezenu.joj.sk