Pokračovanie filmu Maska? Jim Carrey je za ale iba pod jednou podmienkou!

Jedna z najikonickejších postáv Jima Carreyho (58) je určite hlavná postava a vo fantasy komédii Maska z roku 1994. Za túto rolu bol aj nominovaný na Zlaté glóbusy no alternatívne pokračovanie Maska Junior z roku 2005 sa nedočkala až takej slávy. Fanúšikovia tohto filmu však stále čakajú na plnohodnotné pokračovanie s ikonickým Jimom Carreym v hlavnej roli ako informuje portál comingsoon.net.

https://www.instagram.com/p/B6G7na7HLYe/

Počas propagácie filmu Sonic the Hedgehog (Ježko Sonic) sa pre portál comicbook.com herec vyjadril tak, že počas natáčania nikdy nemyslí na pokračovanie filmu no určite by sa dal prehovoriť na pokračovanie legendárnej masky z dielne Dark Horse Comics. 

https://www.instagram.com/p/B7rWoUxnNb9/

https://www.instagram.com/p/B76zGG_nruc/

 

“Nikdy nerozmýšľam v rovine pokračovaní filmov ani nič podobné no tento [Sonic The Hedgehog] je viac menej ako preto stvorený pretože sme moju postavu [Dr. Eggman] ešte úplne nerozvinuli,” vyjadril sa Carrey. “Film Maska myslím si, že no, záležalo by to na režisérovi. Vlastne závisí to na režisérovi. Nechcem to natočiť len aby to bolo natočené. No pustil by som sa do toho iba ak by sa toho chopil nejaký šialený vizionársky režisér. Určite,” dodáva herec.

https://www.instagram.com/p/B7xr4F_lgN-/

Rozprava o nadupanom pokračovaní filmu Maska už pretrváva niekoľko rokov so spoluautorom Mikeom Richardsonom. Sám by si predstavoval aby hlavnou hrdinkou pokračovania bola žena no zároveň chce návrat Jima Carreyho ako Stanleyho Ipkissa. No vždy narazí na hluché miesto pri hľadaní správnej kreatívnej cesty spracovania tohto pokračovania.

 

Máte radi film Maska? Radi by ste videli jeho pokračovanie s Jimom Carreym alebo by sa hodila “dámska zmena”?

zdroj: comingsoon.net

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pokračovanie filmu Maska? Jim Carrey je za ale iba pod jednou podmienkou!”