VIDEO: Muž napadol svoju bývalú partnerku. Policajti však hľadajú muža, ktorý sa ženy zastal

V sobotu, 11. januára, v pražskom metre napadol muž svoju bývalú partnerku. Tú brutálne mlátil no neznámy muž sa jej zastal a násilník bol tak neskôr zatknutý. Pražský policajti teraz po záchrancovi pátrajú aby mohol na polícii oficiálne podať svedectvo o incidente, ktorý sa stal pred troma týždňami na zastávke metra Černý Most.

 

Vehicle Blue Emergency Light Turned on

Zdroj: pexels.com

 

„Muž napadol svoju bývalú partnerku. Celý incident zachytili kamery a útočníka bezprostredne po čine policajti v spolupráci so strážnikmi zadržali. 33-ročný muž je teraz obvinený z ťažkého ublíženia na zdraví a výtržníctva, za čo mu hrozí trest odňatia slobody až na desať rokov. Je stíhaný väzobne,“ potvrdil hovorca polície Jan Daněk pre portál tn.nova.cz.

 

Polícia prosí o pomoc

Na videu, ktoré polícia uverejnila má záchranca ako jediný nezamazanú tvár a preto je tak lepšie rozpoznateľný. Polícia teda prosí ľudí aby tohto muža identifikovali. „Pravdepodobne zabránil ešte horšiemu následku. V rámci vyšetrovania by ho kriminalisti k veci potrebovali vypočuť ako svedka. Ak sa záchránca sám spoznáva alebo niekto vie, o koho sa jedná, nech sa ozve na linku 158,“ dodáva Jan Daněk.

 

Zastal se napadené ženy

Pražští kriminalisté hledají svědka, který se zastal napadené ženy a ochránil ji před útočníkem. Jestli se zachránce sám poznává nebo někdo ví, o koho se…

zdroj:tvnova.cz