Dedko sa snažil dovolať operátorovi. Po 24-tisícoch hovorov ho zatkla polícia

Magazín Sorenews24 si pred pár dňami všimol prípad muža, ktorý poriadne prekvapil svojho operátora a aj políciu. Tá ho zatkla potom, čo sa snažil 24 000 krát dovolať svojmu operátorovi. Nevedno, či starší pán patrí k večným sťažovateľom, alebo mal len problém, s ktorým si jednoducho nevedel dať rady.

71-ročný pán, Akitoši Okamoto zo Saitamy, neúnavne telefonoval svojmu poskytovateľovi telekomunikačných služieb z dôvodu, že operátor mal vraj porušiť zmluvu. Deduško každodenne počúva rozhlasové vysielanie a ked‘ to jedného dňa nebolo možné, nenechal sa odbiť obsadenou linkou. Pán sa napokon rozhohol operátora – spoločnosť KDDI žalovať za porušenie zmluvy. Okrem toho žiada verejné ospravedlnenie.

Porucha však netrvala len jeden deň. Pán na ich informačnú linku volal presne 730 dní a to po 33 telefonátov denne. Spoločnosť sa po 24 000 telefonátov rozhodla, že na muža pošle políciu, pretože si s ním nevedela poradiť sama. Telekomunikačná spoločnosť počas dvoch rokov tvrdila, že žiadne prerušenie vysielania nezaznamenala a že pán zbytočne blokuje ich informačné služby pre ostatných zákazníkov.

Polícia momentálne vyšetruje spomínaného pána za prečin kladenia prekážky pri podnikaní. Je to prečin, ktorý obmedzuje bezproblémové podnikanie.

Zdroj: emefka.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dedko sa snažil dovolať operátorovi. Po 24-tisícoch hovorov ho zatkla polícia”