Fotografia týchto starých rodičov vás dojme k slzám. Pozrite sa, čo ich tak potešilo

Bežné aktivity, ktorých dôležitosť sme si pred pár dňami neuvedomovali, sa dnes zdajú ako vzdialené a my túžime po každodennom živote, ktorý sme praktizovali pred koronavírusom. Až ten nás prinútil popremýšľať nad cennými aktivitami, ktoré sme predtým robili.

Prvé stretnutie starých rodičov s ich vnúčikom či vnučkou je vždy veľmi dojemná situácia, ktorú si pamätajú dlhé roky. Dnešná situácia však spontánne stretnutia v pôrodnici nedovoľuje a tak aj mamička Hannah, ktorá bola dohodnutá so svojou mamou, aby jej po pôrode pomohla v domácnosti s jej novorodeniatkom a starším synom, sa nakoniec musela o všetko postarať sama s jej manželom .

Hannah pochádza u Írska a nikdy by si nemyslela, že toto sa môže naozaj stať. Ked‘ odchádzala do pôrodnice, v jej krajine bolo len pár nakazených a tak tomu neprikladala dôležitosť. Po pár dňoch sa však všetko zmenilo a ked‘ s jej druhým synom, s Olliemom, odchádzala domov, všetko bolo úplne inak. Ani ona a samozrejme ani jej synovia sa dnes nemôžu stretnúť so starými rodičmi, pretože nikto z detí ich nechce ohroziť, pretože práve dôchodci sú najrizikovejšou skupinou.

Pozrite sa na veľmi dojemné, no tak trochu smutné, prvé stretnutie starých rodičov s bábätkom. Stretnutie sa udialo len cez okno tak, aby žiadna zo strán nebola ohrozená. Mamička tento momentá opísala, ako veľmi šťastný a pozitívny, aj napriek tomu, že vyzerá ako smutný.

98FM

Community Policing Gardaí in Pearse Street received this lovely than… k you card today. Contact your local Garda Station if you or someone you know requires any assistance or advice during this difficult time. An Garda Síochána

Zdroj: prezenu.joj.sk