Influencerka začala “koronavírus výzvu”: Nad jej videom každý krúti iba hlavou!

Virálne videá a sláva na internete dnes hýbu svetom. Ľudia sa predbiehajú, kto urobí čo najšialenejšie video len aby si vyslúžil svojich 5 minút slávy alebo možno nakopol svoju internetovú kariéru. Svojsky to poňala aj Ava Louise, ktorá je známa z Tik Toku, Instagramu či Twitteru, začala “Coronavirus challenge”.

 

V čase pandémie koronavírusu je zvýšená hygiena viac než potrebnou vecou. Niektorí ľudia, ako napríklad aj Ava, si však z nákazy asi veľkú hlavu nerobí. To čo urobila vo svojom videu znechutí určite každého aj bez toho aby vo svete zúril koronavírus. Influencerka vo svojom videu olizuje v lietadle záchodovú misu. Áno, čítate správne. Aj takéto nápady majú ľudia, ktorí žijú na tomto svete.

 

Nepochopiteľné video influencerky si môžete pozrieť tu (nemusíme snáď prizvukovať aby ste takéto konanie neopakovali!!!):

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Influencerka začala “koronavírus výzvu”: Nad jej videom každý krúti iba hlavou!”