„Je to krásna žena“: Lichotivé slová Borisa Kollára pre Zuzanu Čaputovú, po ktorých by sa začervenala každá žena

Včera (3. 3.)  prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala v prezidentskom paláci lídrov niektorých politických strán aby prerokovali návrh vytvorenia koalície. Bol za ňou Andrej Kiska (Za ľudí), Richard Sulík (SaS) a nechýbal ani Boris Kollár (Sme rodina). Andrej Kiska mal na vytvorenie koalície jedinú špecifickú požiadavku, no moc v rukách má Igor Matovič (OĽaNO), ktorý sa s prezidentkou stretol už tento pondelok (2. 3.).

https://www.facebook.com/zcaputova/posts/1355953804612600

Nikto z gentlemanov nezabudol na kyticu pre pani Čaputovú a známy “Casanova”, Boris Kollár, na jej adresu nešetril lichôtkami. Spomedzi všetkých lídrov bol osamote s prezidentkou najdlhšie. “Vysvetlím prečo, lebo okrem toho, že je to krásna žena, tak musel som sa predstaviť lebo sme sa nepoznali,” vysvetľuje Kollár. Po skončení rokovaní na svojom Facebook-u Zuzana Čaputová potvrdila že, “na základe výsledkov dnešných rozhovorov môžem oznámiť, že sa zajtra znovu stretnem s Igorom Matovičom a poverím ho zostavením vlády.”

https://www.facebook.com/zcaputova/posts/1356836417857672

Ktorú variantu si zvolí Igor Matovič? Bude to troj- alebo štvorkoalícia? S kým podľa Vás najviac sympatizuje?

zdroj: ta3.sk

zdroj foto: facebook Zuzany Čaputovej

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Je to krásna žena“: Lichotivé slová Borisa Kollára pre Zuzanu Čaputovú, po ktorých by sa začervenala každá žena”