Musíme si pomáhať: Aj speváčka Beáta Dubasová oprášila starý šijací stroj a začala šiť rúška

Kvôli pretrvávajúcej karanténe si ľudia, ktorí nie sú v práci, vyplňujú voľný čas rôzne. Niekto trávi čas deťmi a nahrádza im učiteľov, iní zase pilne šijú rúška, ktoré nie je dostať nikde. Pomôcť sa rozhodla aj speváčka a vyučená krajčírka Lucie Bílá, ktorá šije rúška pre neďalekú nemocnicu v Kladne. Pridala sa k nej aj známa slovenská speváčka Beáta Dubasová.

Po príklade Lucie Bílej sa do šitia dala aj 56-ročná speváčka Beáta Dubasová. „Rúšok stále nie je dosť, tak som po dlhšom čase využila svoju starú dobrú Veritasku a ušila zopár!“ napísala na Facebooku pod fotku, kde sedí za šijacím strojom v rúšku. V týchto časoch je veľmi podstatné neustále poukazovať na dôležitosť a potrebnosť rúšok, ktoré sú nedostatkovým tovarom. Na internete stále koluje niekoľko návodov aj pre začiatočníkov alebo ľudí, ktorí nemajú šijací stroj. 

https://www.facebook.com/beatadubasova.sk/posts/2859382844139403:0

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Musíme si pomáhať: Aj speváčka Beáta Dubasová oprášila starý šijací stroj a začala šiť rúška”