Pozrite sa na neuveriteľné ročnú premenu Barbory Švidraňovej!

Karanténa nám bráni praktizovať každodenné aktivity, medzi ktoré patrilo aj cvičenie v posilňovni. Možno vás k domácemu cvičeniu a zdravému životnému štýlu namotivuje ročná premena Barbory Švidraňovej, ktorá je naozaj neuveriteľná!

Tejto mladej speváčke stačil len rok k tomu, aby zhodila kilá a stala sa sebavedomou kráskou, ktorej postavu závidia všetky nespokojné Slovensky. Speváčka tvrdí, že všetko, čo zje, sa jej okamžite premietne na postave a tak si musí dávať veľký pozor na to, ako sa stravuje. Barbora sa dlhé roky pokúšala nájsť jedálniček, ktorý by jej vyhovoval, no márne. Nenašla ho a tak sa po dlhom hľadaní rozhodla vykúšať bielkovinovú diétu, pod dohľadom skúsenej výživovej poradkyni. Prostredníctvom tejto diéty sa Barbore podarilo schudnúť 15 kíl. Čo poviete, riadna zmena, no nie?

https://www.instagram.com/p/B8zAsHmlf1p/

Zdroj: prezenu.joj.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozrite sa na neuveriteľné ročnú premenu Barbory Švidraňovej!”