Slováci si zamilovali film Obyčajná tvár a hlavného hrdinu: Takto vyzerá v skutočnosti!

V sobotu priniesla televízia Markíza film s názvom Obyčajná tvár (2017), ktorého hlavným hrdinom bol August “Auggie” Pullman. Ten sa narodil s vadou tváre (Treacher Collins syndrome) a preto má problém začleniť sa do kolektívu. Doteraz vyučovala Auggieho mama doma, no do piateho ročníka nastúpi do “normálnej” školy. V repríze ste si mohli tento film so silným odkazom mohli pozrieť v nedeľu o 14:00.

Poznáte ho aj z iných filmov

Predstaviteľ Auggieho, Jacob Tremblay (13), zahviezdil už vo filmoch ako Extraterrestrial, Šmolkovia či v horore Zlo nikdy nespí. Jeho rodičov si zahrali Holywoodsky herci Julia Roberts (Pretty Woman) a Owen Wilson (Ako uloviť družičku), ktorých asi ani netreba predstavovať. Mladý Jacob Trembley je taktiež známy z drámy The Room, ktorá mala štyri nominácie na Oscara. Sám bol aj nominovaný na SAG Award za vynikajúci mužský výkon vo vedľajšej roli. Preto sa dá povedať, že z Jacoba vyrastá mladý a nádejný Holywoodsky herec.

https://www.instagram.com/p/B3QB8AKgCZj/

Páčil sa Vám tento film?

zdroj: hitky.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slováci si zamilovali film Obyčajná tvár a hlavného hrdinu: Takto vyzerá v skutočnosti!”