Tak túto sukňu si zamilujete aj vy! Nosí ju aj Kate Middleton

Kate Middleton, vojvodkyňa z Cambridge, patrí mädzi najväčšie módne ikony bežných žien. Jej výnimočnosť spočíva v tom, že sa dokáže obliekať do dostupných kúskov, z bežných obchodných reťazcov a drahé značkové módne oblečenie nosí len veľmi zriedkavo. Niekoľkokrát sa dokonca stalo, že ak si Kate obliekla šaty, v ktoých vyzerala ako bohyňa, na druhý deň boli v danom obchode, z ktorých pochádzali, úplne vypredajné.

V čom však zahviezdila tentokrát?

Tentokrát vyvolal hotový ošiaľ outfit, ktorý si Kate obliekla na návštevu detského centra Ely a Careau v Cardiffe. Na túto príležitosť zvolila jednoduchý outfit s extravagantou sukňou s leopardím vzorom, ku ktorej si vzala čierny rolák a kabát od značky Massimo Dutti. Leopardí vzor dodal celému outfitu šmrnc, v ktorom Kate doslova žiarila.

Sukňa pochádza zo Zary a v tom čase bola zlacnená z 30 na 10 libier. Kate tentokrá zvolila doplnok, ktorý ma okrem dizajnérskej hodnoty aj spomienkovú. Na prívesku, ktorý mala zavesený na krku boli tri hviezdičky, pri ktorých boli vyryté iniciály jej detí.

Čo hovoríte na tento outfit? Obliekli by ste si ho aj vy?

https://www.instagram.com/p/B7owwaYnuXD/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: prezenu.joj.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tak túto sukňu si zamilujete aj vy! Nosí ju aj Kate Middleton”