Zdravotníkom, policajtom, hasičom a predavačom tlieskalo celé Slovensko. Potleskom im ľudia vyjadrili obrovskú vďaku

Život v karanténe nám uľahčujú najmä tí, ktorí v týchto ťažkých chvíľach nemôžu byť doma medzi svojimi rodinami. Práve to motivovalo Vlada Volfa k tomu, aby zjednotil Slovákov počas dnešného večerného potlesku, venovaného všetkých zdravotníkom, policajtom, hasičom, predavačom a mnohých iných ľuďom z povolaní, ktoré sú momentálne ohrozené viac ako ktorékoľvek iné. Vlado vytvoril udaloť, ktorú nazval #potleskprezdravotnikovahasicov.

Svoju vďaku vyjadrila aj naša prezidentka – Zuzana Čaputová, ktorá k videu, na ktorom tlieskala slovenským zdravotníkom, napísala: ,,Potlesk hrdinom dnešných dní.“  Mnohí z nás tak presne o 20:00 stáli na balkónoch rodinných domov, alebo za oknom panelákov a s hrdosťou tlieskali všetkým, ktorí si to zaslúžia! Patrí im jedno veľké ĎAKUJEME!

Tlieskalo sa aj v Košiciach:

zdroj titulnej foto:ivetfintor

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zdravotníkom, policajtom, hasičom a predavačom tlieskalo celé Slovensko. Potleskom im ľudia vyjadrili obrovskú vďaku”