10 nápojov, ktoré vám počas spánku budú spaľovať tuk. Vyskúšajte ich a neoľutujete

Snažíte sa cvičiť a zdravo stravovať, no ani napriek tomu sa vám nedarí zbaviť tuku z vášho brucha? Nezúfajte! Existujú spôsoby, s ktorými môžete schudnúť aj počas spánku.

Najmä v prípade, ak začnete piť jeden z týchto 10 nápojov vždy v čase, keď sa budete chystať do postele. Ide totiž o skutočných požieračov tukov!

  1. Uhorková šťava

Vytlačte si šťavu z uhorky a zrieďte ju s vodou. Môžete k nej pridať zázvor alebo citrón. Pite po dobu 1 mesiaca a uvidíte, ako sa tuk doslova začne topiť.

Uhorky sú bohaté na antioxidanty, vlákninu, minerály a vitamíny, pomáhajú znižovať hladinu cukru v krvi. Navyše, ich obsah kalórií je celkom zanedbateľný.

  1. Citrónová voda

Tak ako aj v predošlom recepte, aj tu si zrieďte citrónovú šťavu s čistou vodou a pite 4x denne. Pomôže vám to nielen schudnúť, ale aj prečistiť krv a pokožku.

  1. Zelené smoothie

V mixéri si zmiešajte uhorku, koriander alebo petržlenovú vňať, citrón a 125ml vody. Potom ho nechajte na pár minút odstáť a môžete konzumovať.

  1. Zázvorový čaj

Zázvor má všeobecne známe liečivé vlastnosti, no účinný je aj pri obezite. Ak chcete, aby bol zázvorový čaj ešte viac chutnejší, pridajte do neho trochu citrónu a medu.

  1. Ananásová šťava

Ananás je bohatý na antioxidanty a vlákninu. Pohár ananásovej šťavy vás nielen osvieží, ale aj urýchli metabolizmus.

  1. Jahodová voda

Do citrónovej šťavy si pridajte jahody nakrájané na štvrtinky, mätu a trochu medu (voliteľne). Všetko zalejte teplou vodou a nechajte lúhovať. Následne nápoj preceďte a pridajte do neho trochu ľadu.

  1. Púpavový čaj

Tento čaj je účinný na zmiernenie nadúvania, pálenia záhy a iných problémov zažívacieho traktu. Ako prírodné diuretikum tiež pomáha odstrániť tekutinu z tela.

  1. Zelený čaj

Obsah kofeínu v zelenom čaji je nízky, preto pomáha telu relaxovať a urýchliť fungovanie metabolizmus.

  1. Jablková šťava

Jablkovú šťavu zrieďte s vodou a pridajte trochu citróna. Tento nápoj vám umožní zbaviť telo toxínov. Okrem toho ide o tekutinu s antibiotickými a antibakteriálnymi vlastnosťami.

  1. Grapefruitová šťava

Toto ovocie nemusíte jesť len počas chudnutia. Zdraviu prospešné vlastnosti má aj jeho šťava. Môžete do nej pridať trochu medu a škorice.

Ktorýkoľvek z týchto nápojov si môžete prispôsobiť priamo podľa vašich chutí! Ak však máte s bruchom dlhotrvajúce problémy, je lepšie zájsť za lekárom.

A ako bojujete s kilami navyše? Podeľte sa s nami o vaše overené triky!