13 ročná Dáša čaká dieťa. Svet prekvapilo, kto má byť jej otcom

Rusko je známe bizardnými prípadmi naprieč celou krajinou. Výnimočnosť Rusov potvrduje aj prípad 13 ročnej Dáši, ktorá sa na sociálnych sieťach pýši tehotenským bruškom, ktoré značí pokročilé štádium tehotenstva. Dievčatá v trinástich riešia prvých frajerov, či školské povinnosti, no toto dievča je úplne iný prípad.

Dáša svoj príbeh vyrozprávala pre jednu z ruských televízii spolu s otcom jej dieťaťa, ktorým je vraj len 10 ročný Rus Ivan. Väčšina dievčat vo veku Dáši by nedopustilo, aby sa o ich prípadnom tehotenstve niekto dozvedel, no tehuľka Dáša je pravý opak a svojím rastúcim bruškom sa s radosťou chváli.

https://www.instagram.com/p/B-uaL7gHnVc/?utm_source=ig_embed

Rodičia 10 ročné chlapca sú poriadne znepokojení a nechali Ivana vyšetriť urológom. Ten potvrdil, že otcom dieťaťa byť nemôže, pretože aktuálne ešte nie je schopný splodiť dieťa. Mladí rodičia vyhlasujú, že sa o potomka vzorne postarajú, no verejnosti je jasné, že deti sa o deti postarať jednoducho nedokážu. Verejnosť aktuálne pátra po skutočnom otcovi dieťaťa.

https://www.instagram.com/p/B-FCmrJKZEm/?utm_source=ig_embed

Dášina mama sa mladým rodičom rozhodla pomáhať. Tvrdí, že spolu sa o dieťa postarajú, aj napriek tomu, že ona sama je v poslednom štádiu rakoviny a vraj je rada, že svoju dcéru vidí šťastnú. Mladá mamička chce tehotenstvom zrejme preraziť v šoubiznise a vybudovať si celosvetovú kariéru.

https://www.instagram.com/p/B-yspZgnpZg/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B9PIHFGK07W/?utm_source=ig_embed

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “13 ročná Dáša čaká dieťa. Svet prekvapilo, kto má byť jej otcom”