7 spôsobov, ako ublížite žene bez toho, aby ste o tom vedeli. Vyhnite sa tomu!

Ženy sú veľmi záhadné (priznajte, dámy, muži nám nerozumejú), no aj napriek tomu by mali uhádnuť bez našej pomoci. Spoločnosť kladie prísne požiadavky na mužov: mali by nejako vyzerať, skrývať svoje emócie, byť mužom a postarať sa o svoje polovičky, prípade rodinu…

Mať v hlave toto všetko je dosť ťažké. Ženatý muž sa neustále obáva, len aby svoju ženu náhodou neurazil, najmä ak by to bolo neúmyselné.

Tu je 7 spôsobov, ako môžete omylom ublížiť ženským citom

Woman Wearing Pink TopPexels

  1. Dávate prácu na prvé miesto

Prípadne dávať na prvé miesto čokoľvek iné, než manželstvo. Keď pracujete neskoro do noci alebo trávite piatkové noci s priateľmi, prejavujete tým svoju neochotu tráviť čas so svojou ženou.

Mnoho mužov povie, že pracujú nadčas, aby zabezpečili svoje rodiny. Povieme vám tajomstvo: pre vašu manželku je dôležitejšie, aby ste častejšie komunikovali s ňou, ako so stovkami iných ľudí.

 

  1. Nedostatok nežnosti

Aj keď to neurobíte úmyselne, vašej manželke môže chýbať fyzická intimita. Nejde iba o sex – niekedy ju len stačí objať rukou v kine. Toto je najlepší spôsob, ako vyjadriť svoju lásku bez zbytočných slov.

Ženy strácajú sebadôveru, keď o ne muži neprejavujú fyzický záujem. Držte ju v aute za ruku. Zohrievajte v náručí v mestskej uličke, jemne sa jej dotýkajte. Takéto malé dotyky posilnia váš vzťah a spôsobia, že sa vaša žena bude cítiť milovaná.

 

  1. Fňukanie

Každá žena chce vidieť muža ako silného, ​​pracovitého a pozitívneho človeka. Keď je vašej žene ťažko, očakáva, že jej pomôžete vidieť aj dobrú stránku vecí.

A ak sa oddáte pesimizmu a neustále sa sťažujete, manželka začne pochybovať, či sa o ňu dokážete postarať.

 

  1. Sledovanie porna

Chlapi, vaša vášeň pre porno môže zničiť vaše rodinné vzťahy. Oslabuje sexuálnu intimitu a preprogramuje váš mozog tak, aby ste vo svojej manželke začali vidieť iba akýsi zdroj potešenia, nie živého človeka.

Dokážte svoju lásku a rešpekt k svojej žene nasmerovaním svojho úsilia na posilnenie všetkých aspektov manželstva.

 

  1. Pasivita

Opakom lásky nie je nenávisť, ale ľahostajnosť. Keď ste leniví pomôcť svojej žene pri upratovaní, varení alebo s ňou trávite len minimum času, cíti sa nemilovaná. Urobte si čas, aby ste upratali dom, pomohli jej uvariť večeru a zobrali ju na rande.

Práca na manželstve je nevyhnutnou súčasťou života. Ak nie ste pripravení vynaložiť úsilie, vaša manželka a matka vašich detí budú trpieť.

 

  1. Detinskosť

Každý sa rád vracia do detských čias. Je možné, že sa vaša žena do vás zamilovala práve preto, že sa pri vás môže kedykoľvek odviazať. Nikdy nezabudnite na svoju detskú stránku.

Byť mužom neznamená vzdať sa bláznovstva; byť mužom znamená byť zodpovedný. To znamená, že sa viete postarať o svoju manželku a rodinu. Keď ste leniví a správate sa ako ďalšie dieťa, ktoré si vyžaduje materinskú starostlivosť, vaša manželka začne byť vo vzťahu nešťastná.

 

  1. Nedostatok komunikácie

Je všeobecne známe, že ženy hovoria viac ako muži. Navyše sú emocionálne, takže nie je vždy jasné, kedy potrebujú radu a kedy sa chcú iba vyrozprávať a nechcú, aby ich niekto prerušoval. Ako teda muž rozozná, kedy má radiť a kedy ticho prikyvovať?

Najlepším spôsobom, ako neurobiť chybu, je len počúvať. No žena vás chce tiež počuť! Chce počuť, aký ste mali deň, či sa vám film páčil, a čo ste si skutočne mysleli, keď prišli hostia.

 

Buďte k nej úprimní a otvorení. Toto jej ukáže, že ju máte radi a dôverujete jej dostatočne na to, aby ste ukázali pravú tvár, ktorú nikomu inému neukazujete.

Pamätajte: manželka vás miluje! Urobte na oplátku to isté!

 

zdroj: familytoday.com