Ako sa úspešne doma ostrihať? Poznáme rýchly spôsob

Sme v karanténe už niekoľko týždňov a pravdepodobne sme už všetci robili niekoľko vecí, o ktorých sme si nikdy nemysleli, že ich budeme robiť. Ide napríklad o domácu školu našich detí, zostavenie piknikového stola pre veveričku alebo akékoľvek iné aktivity, ktoré nás udržiavajú zdravými a zabránia nám, aby sme sa nudili.
Na mnohých miestach v celej krajine sú všetky obchody, ktoré nie sú nevyhnutné, zatvorené, aby sme ostali chránení. Niektoré podniky sa môžu zdať nevyhnutné, ale chápeme prečo sú zatvorené. Medzi tieto podniky sú zaradené aj naše obľúbené salóny.

Nikdy sme si nemysleli, že by sme dosiahli bod, v ktorom by sme niekedy zvážili strihanie vlastných vlasov doma. Niektorí z našich priateľov už boli dosť odvážni na to, aby si strihali svoje vlasy a vlasy svojich rodinných príslušníkov.
Ak túžite po novom strihu a nedokážete si predstaviť, že budete čakať donekonečna, kým sa salóny znova otvoria, ste na správnom mieste. Chceme sa uistiť, že ste pripravení predtým, ako uskutočnite prvé strihanie.
Najprv musíte mať správne nástroje. Vaše kuchynské nožnice nie sú najvhodnejšie. Pravdepodobne nechcete investovať do veľmi drahých nožníc, ktoré sú na profesionálne použitie. Aj keď ich použijete iba raz, aj tak by ste mali použiť nožnice na strihanie vlasov.

Musíte tiež vybrať správne miesto. Potrebujete zrkadlo, takže kúpeľňa je vhodným miestom. Tiež by ste mali mať na pamäti, že vlasy skončia na oblečení a na podlahe. Je pomerne ľahké pozametať podlahu s dlaždicami, takže kúpeľňa je opäť dobrým miestom.

Snažte sa ostrihať svoje vlasy rovnakým spôsobom, ako to robia profesionáli. Keď idete do salónu, pravdepodobne vám zvyknete kaderník vlasy umývať, učesať a strihať, kým sú ešte mokré. Ako amatéri je ľahšie zaistiť, aby ste si neodstrihli príliš veľa vlasov, keď sú suché. Pamätajte, že vždy môžete ostrihať viac vlasov, ale späť ich vrátiť nemôžete !
Ak máte zastrihávače a ste pripravení začať, je na čase pozrieť si video, ktoré vám ukáže tri spôsoby, ako dať svojim vlasom očakávanú úpravu. Rozlúčte sa s rozštiepenými koncami !

Posledná vec, na ktorú treba pamätať, ak chcete ostrihať vlasy svojich detí. Dajte im niečo čo ich zabaví, kým im budete strihať vlasy. Určite nechcete, aby sa hýbali pri strihaní ! Sledovanie videa na mobilnom telefóne alebo hranie hier na prenosnom zariadení je skvelý spôsob, ako ich udržiavať v pokoji a zaneprázdni ich to na dlhšiu dobu.

Pokúsite sa ostrihať svoje vlasy? Máte člena rodiny, ktorému by ste verili, pri strihaní vlasov?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako sa úspešne doma ostrihať? Poznáme rýchly spôsob”