Čech bez rúška načúral medzi pečivo. Pri jeho čine ho zachytila bezpečnostná kamera

Mnoho výrobcov alebo distribútorov pečiva sa v posledných týždňoch rozhodli predávať čerstvé pečivo zabalené v obaloch. Rozhodli sa tak kvôli minimalizácií kontaktu s možným infikovaným vzduchom pri preprave, či na samotnom predajnom mieste. Našli sa však aj také, ktoré predaj nebaleného pečiva nezastavili. Po zhliadnutí nasledujúceho videa, si pri najbližom nákupe určite dobre rozmyslíte, či si naozaj kúpite práve nebalené pečivo.

Polícia Českej republiky zverejnila video s komentárom k prípadu, ktorý vás určite prekvapí. Muž bol na bezpečnostných kamerách zachytený v momente, kedy sa rozhodol vymočiť na čerstvé pečivo v regáloch.

Podľa polície prišiel muž do potravín v stave, kedy bolo jasné, že sa chová viac než nezvyčajne. Na vyzvanie predavačiek si odmietol nasadiť rúško a dokonca im vulgárne nadával a tak ho zo strachu nechali nakúpiť. Muž sa najprv presunul k džúsom a následne k pečivu. Svoj nákup zaplatil a odišiel preč. Po pár minútach, pri bežnej kontrole tovaru, jedna z predavačiek zacítila silný zápach moču medzi pečivom. Jej obavy sa nakoniec potvrdili a kamerové záznamy potvrdili, že práve nezvyčajne sa správajúci muž vykonal potrebu medzi nebalené pečivo. Následne bola privolaná jedna z hliadok českej polície.

Tento nechutný čin urobil 48 ročný muž, ktorý bol identifikovaný takmer okamžite po začatí pátrania. Polícia mu udelila peňažný trest vo výške škôd a dezinfekcie priestorov predajne. Ak však podobný čin zopakuje, hrozí mu dvojročný trest odňatia slobody.

MUŽ SE V PRODEJNĚ VYMOČIL NA PEČIVO

Článek: https://1url.cz/8z2rV Autor: Policie ČR

Zdroj: policie.cz