Fotografia hasiča po nehode dojala celý svet. Pozrite sa, koho drží v náručí a budete vedieť prečo

Toto nie je žiadny hollywoodsky film, toto je príbeh zo skutočného života. Milý koniec malo nešťastie v meste Chattanooga v štáte Tennessee. Tehotná mamička s tromi dcérkami sa tam vybúrala v aute. Našťastie bol blízko kapitán hasičov Chris Blazek, ktorý pribehol na pomoc.

Blazek bol unavený a vyčerpaný potom, čo zasahoval u požiaru rodinného domčeka. Lenže vtom prišla správa o havárii automobilu na diaľnici 58, ktorá sa nachádza blízko. Požiarnik neváhal ani minútu a vydal sa na pomoc.

Na mieste našiel so svojimi kolegami vystrašenú tehotnú mamičku s tromi dcérkami na zadnom sedadle. Bolo im od štyroch mesiacov do siedmich rokov. “ Matka bola hysterická, pretože mala bolesti brucha a chrbta, “ spomína Blazek.

“ Obe staršie dievčatká boli v poriadku, ale bábätko tiež hystericky plakalo. Vzal som ju preto z jej sedačky a urobil rýchlu prehliadku, či je v poriadku, „rozpráva kapitán hasičov. Dievčatko nebooa zranené a v mužnom náručí sa jej páčilo.

Facebook/Chattanooga Fire Department

 

“ Rýchlo si položila hlavičku na moje rameno. Krátko potom, čo som si uvedomil, že moji ľudia majú všetko pod kontrolou, som sa rozhodol, že si sadnem a odpočiniem si so svojou novou kamarátkou. Ona ihneď zaspala v mojom náručí, „dodal Blazek.

Hasič sa venoval dievčatku do doby, než na miesto prišli ďalší príbuzní. Fotka Blažek obletela svet a ľudí sú ňou dojatí. “ Za všetky hasičov, o tomto to je, “ okomentoval ju hrdinský hasič. Je to proste fúzy frajer.