Fotografia tohto mladého otecka vás dojme k slzám. Pozrite sa na pravý dôvod!

Koronavírus zmenil životy každého z nás. Niekto prišiel o prácu, niekto pracuje z domu, máme obmedzené nákupné možnosti a návštevné hodiny v nemocniciach sú úplne zrušené. Karanténa priniesla mnoho obmedzení, s ktorými sa stretávajú aj rodičia novonarodených detí. Aj napriek obmedzenim si však uvedomujú, aké dôležité je dodržiavať bazpečnostné pravidlá a tým ochrániť seba a svoje deti pred nebezpečnou pandémiou. 

Pozrite sa na príbeh mladého čerstvé otecka, ktorého posolstvo dokazuje dôležitosť dodržiavania pravidiel nariadených vládou v boji proti koronavírusu. Josh Gillett, sa len pred pár dňami stal novopečeným oteckom. Narodila sa mu prekrásna dcéra Elliany Rae, na ktorú sa po jej narodení chcela prísť pozrieť celá rodina. Samozrejme, že v týchto chvíľach to nie je možné, no jej deduško sa nedal a rozhodol sa pozrieť na svoje prvé vnúča spôsobom, ktorý dojme k slzám nejedného rodiča. Josh prezradil:

,,Môj otec sa s Elliany stretol len dvakrát a následne sa na svete objavil koronavírus, kvôli ktorému sme museli prepušiť kontakt.“ On sa ale nevzdal a takmer každý deň ju navštevuje aspoň spoza okna, ku ktorému chodí zo 7 kilometrov vzdialenej dediny. Aj napriek tomu, že sa jej nemôže dotknúť, robí mu veľkú radosť, že ju môže vidieť.

Josh svoj príspevku uverejnený na Instagrame, zakončil prosbou, aby všetci dodržiavali karanténu a pravidlá spojené s koronavírusom. Všetci z nás sa chceme čím skôr stretávať s rodinnými príslušníkmi a tak je len na nás, ako k tomu budeme pristupovať. Ak budeme zodpovední, pominie to omnoho skôr, ako si myslíme. 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Josh Gillett (@joshuagillett),