Jon Bon Jovi servíruje jedlo bezdomovcom. Kvôli koronavírusu je v jeho reštaurácií nedostatok dobrovoľníkov

Ľudia sa na celom svete spojili a pomáhajú si navzájom vysporiadať sa s pandémiou koronavírusu. Výnimkou nie sú ani celebrity a ani rocková hviezda Jon Bon Jovi. Pred pár dňami sa na Instagrame objavila fotografia hudobníka, na ktorej je zachytený v momente, kedy umýva riad v zadnej časti jeho reštaurácie JBJ Soul Kitchen v Red Bank v New Jersey.

Fotografiu pridal sám Bon Jovi s popisom: „Ak nemôžete robiť to, čo robíte … robte to, čo môžete!“  Fanúšikovia 58-ročnej ikony mu pod fotografiou zanechali množstvo komentárov, kde mu ďakujú za to, čo robí.

, Bon Jovi otvoril 2 reštaurácie, ktoré ponúkajú ľuďom v núdzi jedlo zadarmo

Neziskovú komunitnú reštauráciu prevádzkuje Nadácia Jon Bon Jovi Soul Foundation a zameriava sa na poskytovanie služieb zákazníkom v núdzi na troch miestach v New Jersey. V reštaurácií sa neúčtujú poplatky za jedlo, ani sa neuvádzajú ceny pri ich dennej ponuke. Všetky jedlá sa hradia z príspevkov darcov. Okrem darov prijímajú aj dobrovoľníkov, ktorí im s varením a servírovaním pomáhajú. V súvislosti s koronavírusom sa však počet dobrovoľníkov rapídne znížil a tak je v reštaurácií nedostatok personálu. Práve z toho dôvodu sa sám Jon Bon Jovi rozhodol pomáhať zákazníkom v núdzi.

If you can’t do what you do… do what you can.

Jon Bon Jovi shared a post on Instagram: „If you can’t do what you do… do what you can.“ * Follow their account to see 73 posts.

Zdroj: today.com