Kvôli koronavírusu sa z českej herečky stala predavačka v pokladni: „Nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze.“

Práve v týchto časoch sa prejavila potreba úspor, ktorá však mnohým Slovákom chýba. V dobrých časoch sme nemysleli na príchod nečakaj krízy, akou koronavírus určite je. Účty či nájomné sa predsa platiť musia a odložené splátky hypoték na nás určite počkajú.

Barbora Mottlová, česká herečka a speváčka, sa taktiež dostala do situácie, kedy si svojou bežnou prácou zarobiť nevie a tak jej naostalo nič iné ako sedieť doma, alebo vykonávať zamestnanie, ktoré nerobila. Ako sa herečka sama priznala, jej účty sa nezaplatia samé a tak sa rozhodla zarábať nevídanou cestou pre herečku. Zamestnala sa ako predavačka.

Na sociálnej sieti sa 33 ročná herečka vyjadrila: ,

𝕋𝕒𝕜 𝕛𝕠, 𝕥𝕒𝕕𝕪 𝕥𝕠 𝕛𝕖💚
Ze dne na den jsem přišla o veškerou práci jako velká spousta lidí kolem mě. Beru situaci takovou, jaká je a vycházím z ní. Nedá se nic dělat. Nebrečím. Nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze. Nenechám se od nikoho vyživovat a když mám zdravý nohy ruce, nebudu si ani pučovat, abych mohla doma válet šunky.

Nájem ani žvanec se sami nezaplatí. Už druhý týden dělám v sámošce na pokladně. Díky tomu mám dobrý pocit z odvedený práce, učim se novým věcem a hlavně, poznala jsem super partu lidí💖 Jsem vděčná za to, co mám a co díky týhle divnodobě poznávám.. lidi, tyvoe, mějte se rádi!
#prace #praceslechti #pracovnice #pokladni #samoobsluha #pokladni #dnes #pohoda #laska #vdecnost #pokora

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Mottlová (@barbora_mottlova),

Zdroj: Facebook/Top Star

Zdroj: hitky.sk