Muž preletel cez kruhový objazd a sochu Pápeža a zlomil strom. Policajti mu namerali 2,8 promile

Muž už zrejme nezvládal karanténu a rozhodol sa sadnúť za volant s vysokým obsahom alkoholu v krvi. Po nehode bol prevezený so zraneniami hlavy a chrbte do nemocnice. Je len zázrak, že vôbec prežil.

RadioZet informoval o 41 ročnom Poliakovi, ktorý počas veľkonočnej nedele sadol do auta pod vyplyvom alkoholu. Nehoda sa udiala v meste Zgierz, kde si nezodpovedný šofér sadol do svojho Suzuki Swift, s ktorým krížom preletel kruhovým objazdom. Kruhový objazd mu v jeho prelete nezabránil ani svojou vyvýšenou stredovou časťou.

 

 

 

 Celý priebeh nehody začal 10 metrovým letom, počas ktorého auto preletelo celým kruhovým objazdom a dokonca aj ponad sochu Pápeža. Auto kleslo k zemi až po 64 metroch a skončilo priamo na cintoríne. Na videu si môžete všimnúť video z bezpečnostnej kamery, na ktorej je zreteľne vidieť, že auto skončilo priamo v stene jednej z budov. Video sa stalo veľmi populárne a videlo ho už viac ako 3,5 milióna ľudí.

Vodič bol vo vraku auta po neho zložito zakliesnený. Po nehode bol prevezený do nemocnice s vážnymi poraneniami hlavy a chrbtice. V krvi mu bolo niekoľko hodín po nehode nameraných 2,8 promile alkoholu. 

https://www.facebook.com/policja.lodzkie/posts/3237388786279483

Zdroj:funradio.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž preletel cez kruhový objazd a sochu Pápeža a zlomil strom. Policajti mu namerali 2,8 promile”