Muž preletel cez kruhový objazd a sochu Pápeža a zlomil strom. Policajti mu namerali 2,8 promile

Muž už zrejme nezvládal karanténu a rozhodol sa sadnúť za volant s vysokým obsahom alkoholu v krvi. Po nehode bol prevezený so zraneniami hlavy a chrbte do nemocnice. Je len zázrak, že vôbec prežil.

RadioZet informoval o 41 ročnom Poliakovi, ktorý počas veľkonočnej nedele sadol do auta pod vyplyvom alkoholu. Nehoda sa udiala v meste Zgierz, kde si nezodpovedný šofér sadol do svojho Suzuki Swift, s ktorým krížom preletel kruhovým objazdom. Kruhový objazd mu v jeho prelete nezabránil ani svojou vyvýšenou stredovou časťou.

 

 

 

 Celý priebeh nehody začal 10 metrovým letom, počas ktorého auto preletelo celým kruhovým objazdom a dokonca aj ponad sochu Pápeža. Auto kleslo k zemi až po 64 metroch a skončilo priamo na cintoríne. Na videu si môžete všimnúť video z bezpečnostnej kamery, na ktorej je zreteľne vidieť, že auto skončilo priamo v stene jednej z budov. Video sa stalo veľmi populárne a videlo ho už viac ako 3,5 milióna ľudí.

Vodič bol vo vraku auta po neho zložito zakliesnený. Po nehode bol prevezený do nemocnice s vážnymi poraneniami hlavy a chrbtice. V krvi mu bolo niekoľko hodín po nehode nameraných 2,8 promile alkoholu. 

Security Check Required

No Description

Zdroj:funradio.sk