Na pohotovosti si mysleli, že utrpela vážne zranenia tváre. Ona však na nej mala len zombie mejkap

Pohotovostný nemocničný personál má toho niekedy viac než dosť. Počas služieb sa stretávajú s podivuhodnými pacientami, ktorých niekedy trápia ešte podivuhodnejšie problémy. Niekedy sú to nevhodné predmety zaseknuté v prekvapivých ľudských otvoroch, či nepríjemné otvorené rany.

V michiganskej nemocnici pred pár týždňami prijali ženu, ktorá vyzerala, že utrpela vážne poranenie tváre. Personál sa jej začal okamžite venovať, pretože jej tvár vyzerala ako v najvyššom štádiu rozkladu.

Po pár minútach odhalili, že všetko je inak ako sa na prvý pohľad zdá. Jej tvár bola len zombie mejkap.

FOX26Houston on Twitter

Woman in zombie makeup scares hospital staff https://t.co/xdR4iwdgBI @FOX26Houston

Jai Fears utrpela panický záchvať počas halloweenskeho natáčania marketingovej kampane. Jai je profesionálna tanečníčka, ktorá mala na tvári halloweensky mejkap, pretože chceli divákov kampane motivovať k tomu, aby si na Halloween urobili strašideľný mejkap aj oni.

Ihned‘ ako ju uvideli lekári, poslali ju rovno na traumatologické oddelenie, pretože im v tej rýchlosti zabudla povedať, že na jej tvári je len mejkap. Na svoju obranu povedala: „Bola som v tom, že sú to odborníci a že dokážu rozoznať mejkap od skutočnosti.“

Jim Jarmusch Makeup GIF – Find & Share on GIPHY

Discover & share this Morgue GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.

Hovorca nemocnice sa k incidentu nechcel vyjadrovať. Nakoniec prezradil len toľko: „Pohotovosť nie je miestom na srandu. Lekári majú dočinenia s rôznymi prípadmi, niektoré priamo ohrozujú ľudský život. Je nutné, aby sa mohli prednostne venovať im.“

Zdroj: emefka.sk