Ondrej Kandráč predstavil duet s jeho tehotnou manželkou. Ich pesnička všetkých dojala

Ondrej Kandráč, jeden z najznámejších slovenských hudobníkov a otec dvoch detí, je s manželkou už niekoľko mesiacov v očakávaní ďalšieho malého prírastku. Spolu s manželkou dodržiavajú karanténu, no nesprestali hudobne tvoriť. Dvojica spolu nahrala prekrásny duet, ktorý nadchne aj vás.

Hudobník sa pre cas.sk vyjadril: ,,Čakáme dievčatko. Je to obrovská radosť. Budú kamarátky s malou Skrúcanou. V lete budeme so Števom spolu moderovať Miss Šírava, tak budeme mať kočiare po pravej a ľavej strane, bude to zemplínsky babyboom.“ Počas aktuálnych dní sa dvojica pochválila novinkou – piesňou na motívy srbskej piesne Pukni zoro. Text pre neho vytvoril Vlado Puchala. Pieseň v podaní zaľúbenej dvojice nesie názov Ťažké časy ľudí spájajúOndrej pieseň zverejnil so slovami:

“Chceli sme urobiť pieseň o spolupatričnosti a povzbudiť ľudí v tejto dobe. Nechcel som robiť agitáciu o rúškach, víruse a karanténe, ale nadčasovejšie posolstvo o tom, že spolu a s láskou sa všetko dá zvládnuť. 1 + 1 sú viac ako 2. Viac o vzťah, ktorý je medzi nimi. Viac o dôveru, pomoc, nádej, spolupatričnosť. Rodina, to nie sú len rodičia a deti, ale putá, ktoré sú medzi nimi.”

Ondrej a Erika Kandráčovci – Ťažké časy ľudí spájajú

Facebook: https://www.facebook.com/ondrejkandracfanpage/ Unikátny duet na motívy starej srbskej piesne Pukni zoro. Nahraný v obývačke u Kandráčovcov . Táto s…

Zdroj: Instagram/kandrac.ondrej

Zdroj: hitky.sk