Slovenská tanečnica Lady Mel naložila umelým slovenským kráskam

Plastické operácie sa tešia čo raz väčšiemu záujmu od Sloveniek, ktoré sa túžia čo najviac podobať na svoj ideál krásy. Známa slovenská tanečnica, Melánia Kasenčáková, viac známa pod menom Lady Mel už má dosť pretvárky a rozhodla sa obhájiť ženskú prirodzenosť. Lady Mel sa preslávila najmä účinkovaním v šou Miliónový tanec.

Melánia je na sociálnych sieťach aktívna najmä v oblasti, ktorá ju baví najviac a to v tanci. Nezabúda však ani na zdravé sebavedomie, ktorého majú ženy v dnešnej dobe veľmi málo.

Naopak, mnoho Sloveniek si myslí, že s vylepšeniami prostredníctvom lekárskych zákrokov príde aj sebavedomie, no to sa veľmi mýlia. Melánia sa snaží poukázať práve na tento problém. V minulosti sa dokonca vyjadrila, že ženy sú vždy nespokojné so svojim telom a chcú mať štíhly driek, umelé prsia a veľké pery, no to správne určite nie je a mali by sme sa mať viac rady.

V týchto dňoch sa tanečnica vyjadrila k jedným z najznámejších vylepšených krások Slovenska – k Zuzane Plačkovej, Michaele Gašparovičovej a k Andrei Heringovej. Tieto ženy sa podľa Melánie cítia nespokojné so svojim vzhľadom natoľko, že sa chcú prerobiť na svoje mladšie verzie. Lady Mel im položila otázku:

,,Čo ten „trend“ plstických úprav? Prečo sa to deje a propaguje prášok na pranie – ako úplne základná potreba? Ved‘ ked‘ mám druhú bradu, tak mám druhú bradu. Apoň je moja! Ako urobí niečo také človeka šťastným, ked‘ ho zoškaredí a vôbec sa na seba nepodobá. Či to je zámer?“

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenská tanečnica Lady Mel naložila umelým slovenským kráskam”