štvrtok, 13 júna, 2024

Trénerka speváčky Adele odhalila, ako dokázala schudnúť za tak krátky čas. Odporúča 1 000 kalórií denne zo zelených štiav

Bývalá osobná trénerka svetovej speváčky Adele odhalila prísnu diétu, ktorú speváčka praktizovala a ktorá jej pomohla schudnúť za krátky čas veľa kíl. Camila Goodis, odhalila funkčnú diétu, ktorá je založená na príjme 1 000 kalórií denne.

Adele si v posledných mesiacoch prešla viacerými zmenami. Okrem toho, že sa rozviedla s jej bývalým manželom Simonom Koneckim, schudla niekoľko desiatok kíl tak, že ju ľudia nespoznávajú na ulici.

https://www.instagram.com/p/B7EiQhSgdAQ/?utm_source=ig_embed

Okrem konzumácie polovice odporúčaných 2 000 kalórií denne a prísneho dodržiavania jej jedálnička, Adele pravidelne cvičila. Trénerka tvrdí, že strava bola v tomto prípade kľúčová aj napriek tomu, že preváčka cvičila naozaj každý jeden deň. Diéta je založená na pití zeleninových džúsou, s ktorými človek schudne neuveriteľne rýchlo za krátky čas.

Trénerka však tvrdí, že táto Sirtfood diéta nie je len o hladovaní, je to skôr o aktivovaní enzýmov, ktoré spaľujú tuky. Okrem chudnutia tukových zásob sa v tele jedú aj iné procesy ako napríklad zbavovanie sa škodlivých látok. Zelené šťavy sú zložené najmä z rukoly, kelu, petržlenu, jahôd, čučoriedok či citrusov. V diéte sú povolené aj zelené čaje, vlašské orechy, olivy a dokonca aj čokoláda s vysokým obsahom kakaa a červené víno.

Trénerka  Camila Goodis (36), trénovaná Adele (31) v ich dome v Los Angeles. Trénerka prezradila: „Keď prišla prvykrát na tréning, nevedela som, že to bola ona, a keď odišla, pomyslel som si, že tá žena vyzerala trochu ako Adele.“ Adele teraz vyzerá naozaj skvelo! Svoj životný štýl zmenila od úplného začiatku.

 She has been shocking fans with her weight loss in recent monthsZdroj: Instagram

Adele šokovala všetkých fanúšikov v momente, keď minulý rok predviedla svoju novu štíhlu postavu. Na jednej zo zverejnených forografií z pláže vyzerala bezstarostne, smejúc sa od ucha k uchu. Jeden z jej fanúšikov sa tam s ňou dokonca rozprával a k zverejnej fotografii napísal, že bola veľmi príjemná počas celého ich rozhodovu.

https://www.instagram.com/p/B7G7CXPA65K/?utm_source=ig_embed

Adele predtým vyzerala takto:

https://www.instagram.com/p/B-m1kDuHbkL/

Zdroj: the sun.co.uk

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Prečítaj si aj

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Keď zistia, že je bohatý, chcú sa nasťahovať k synovi: títo rodičia vyvolali diskusiu

Všetci rodičia očakávajú, že jeho deti budú úspešnejšie ako...

Skutočný Príbeh: „Moja matka žiada, aby som otehotnela a dala dieťa sestre – ona nemôže mať deti.“

Keď sa tešíte na svadbu a odpočítavate dni jeden po druhom, myslíte len na to, aký dokonalý bude váš spoločný život so spoločným bytom,...

Svoj byt som si zariadila do socialistického štýlu. Vrátila som sa späť do roku 1986. Susedia ma stále navštevujú

Byt v socialistickom štýle je pre mnohých Slovákov snom aj nočnou morou. Niektorí z nás s takýmto zariadením stále bojujú, najmä keď si ho...

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z nás určite nespája s ničím príjemným. Bohužiaľ, niekedy sa tomu nedá vyhnúť.Ak ste už niekedy...
Verified by MonsterInsights