Ženu prekvapil odkaz od jej mami. 82 ročná babička napísala, čoho potrebuje v karanténe viac

82 ročná mama ženy, ktorá pridala na svojej facebookový profil fotografiu, vás poriadne prekvapí. Dcéra sa k mame vybrala preto, aby zistila, aké potraviny či hygienické potreby jej došli a čo jej má nakúpiť. Jej mama však na zoznam napísala len jednu jedinú vec: ,,Potrebujem viac vína!“

Kelly Muller nemohla uveriť vlastným očiam. Jej mama je v izolácií z dôvodu ochrany jej zdravia pred koronavírusom a jej príbuzní ju navštevujú výlučne tak, že prídu pred okno jej domu. Rovnako riešia aj nákupné zoznamy. Požiadavka, ktorú však mala pred posledným nákupom, pobavila naozaj celý svet. Okrem veľkého odkazu, napísaného na plagáte, mala v ruke prázdnu fľašu od vína.

Security Check Required

No Description

Fotografia 82 ročnej babičky sa stala hitom. Zdieľalo ju viac ako 250 tisíc ľudí, ktorí sa zrejme stotožňujú s jej vtipným odkazom. Babička je sympatická naozaj všetkým, ktorým sa jej fotografia páčila, či tým, ktorí jej zanechali odkaz v komentároch. Okrem toho ju všetci povzdbudzujú, že onedlho pandémia pominie a ona bude môcť opäť fandiť miestnemu hokejovému klubu. Ako potvrdila dcéra, mama je veľká fanynka hokeja, je priateľská, spoločenská, vtipná a veľmi aktívna.

O deň neskôr, po zverejnení prvej fotografie, Kelly zverejnila aj druhú, na ktorej je jej mama už s plnou fľašou vína.

Kelly Muller

Happy to report #MamaMuller got her Wine !!

Zdroj: funradio.sk