7 úžasných trikov ako vyzerať stále skvele!

Make up dokáže robiť zázraky.  Okrem zamaskovania nedokonalosti a zvýraznenia predností nielenže dodáva sebavedomie, ale aj povzbudzuje.

Redakcia Mysmezeny.sk pre vás zozbierala 7 brilantných farebných make up kombinácii s ktorými budete kráľovnou krásy. Prečítajte si ich a inšpirujte sa.

Červený rúž a čierna linka

Pravdepodobne netreba vysvetľovať prečo je čierna očná linka a červený rúž najuniverzálnejšou make up kombináciou, ktorá nevyjde nikdy z módy a vyzerá na každej žene úžasne. Musíte si iba vybrať správny odtieň rúžu, vytvoriť jednotný odtieň pleti a jemne zvýrazniť lícne kosti.

Dymové oči a béžový rúž

Ďalšia kombinácia, ktorá nikdy neomrzí. Ide o skvelý make up vhodný najmä na večer. Zvoľte béžový odtieň hodiaci sa k vašej pleti.

Porcelánová pokožka a tmavý rúž

Pozornosť u tohto druhu make upu je venovaná najmä perám a dokonale hladkej a jednotnej porcelánovej pleti. Farbu rúžu môžete zvoliť podľa súčasného trendu, napr. vínovo červenú, bordovú, či tmavofialovú. Oči si v tomto prípade vyžadujú iba jemný farebný nádych, napr. v sivých farbách.

Hnedé očné tiene a broskyňové pery

Výhodou tohto make upu je, že je vhodný na večer aj bežný deň. Je dôležité to s hnedou farbou neprehnať, lebo vaše oči budú vyzerať unavene. Naopak broskyňový rúž dokáže vzhľad osviežiť a a neutralizovať unavený výraz.

Vínové pery a bronzové tiene

Táto kráľovská kombinácia vyčaruje luxusný vzhľad. Pri aplikovaní rúžu vínovej farby je dôležité neprekročiť kontúry pier. Na oči aplikujte bruškami prstov zlaté alebo bronzové očné tiene a vyčarujete tak dokonalý make up.

Fialové alebo modré očné tiene a ružový rúž

View this post on Instagram

💜💜💜 we went for a purple eye today ! For miss Malibu 😍😍 isn't she stunning ! Makeup by me #brittanybearmakeup #mua #mywork #flawless #nofilter #noedit #nadiamejia #nextmodels #missmalibu @nadia_mejia

A post shared by Brittany Barragan (@brittanybearmakeup) on

Niektorí ľudia si myslia, že ružový rúž s modrými tieňmi pôsobí vulgárne, ak však siahnete po žiarivých tieňoch namiesto matných, vykúzlite svieži a nevinný vzhľad.

Korálový rúž a béžové tiene

Ak sa na červený alebo bordový rúž necítite, táto kombinácia je pre vás najvhodnejšia. Korálové a svetlobéžové odtiene rúžu sa k sebe nielenže hodia, ale budete pôsobiť sviežo a dokonale. Už len žiarivé béžové očné tiene a môžete vykročiť po červenom koberci.