Ako dvojičky: Evita a jej 19-ročná dcéra Linda sú ako cez kopirák!

Evitu Twardzik Urbaníkovú pozná každý ako úspešnú spisovateľku zameranú najmä na ženské publikum. Okrem toho je aj matkou až piatich detí z toho 2, Lindu a Filipka, má z predchádzajúceho manželstva. Ďalšie 2 deti má jej manžel, Pawel Twardzik, rovnako z predchádzajúceho vzťahu. V roku 2016 sa po tretíkrát stala matkou, keď porodila syna Jakubka. O 2 roky na to sa s Pawlom v tichosti zosobášila.

Niet divu, že s piatimi deťmi je doma určite veselo a to najmä počas týchto dní, keď sú všetci doma. Najnovšie sa na jej Instagrame objavilo selfíčko s jej najstaršou 19-ročnou dcérou Lindou. Jej fanúšici však nemohli uveriť vlastným očiam ako sa obe kočky na seba podobajú. Gény boli ozaj silné a dievčatá vyzerajú ako cez kopirák. “Vy ste ako dvojičky …musí byt krásny pocit stvoriť svoje dvojča,” píšu im ľudia pod fotografiu. 

A čo Vy a Vaše deti? Sú Vašimi vernými kópiami? Podeľte sa s Vašimi fotografiami v komentároch!

zdroj:hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako dvojičky: Evita a jej 19-ročná dcéra Linda sú ako cez kopirák!”