Aneta Paríšková priznala, že bojuje s rakovinou. V NOÚ začala dlhý a náročný boj

Aneta Parišková (46), sa len pre pár mesiacmi opäť vydala a prežívala najkrajšie chvíle svojho života. Dnes však priznala, že aktuálne zažíva tie najťažšie.

S manželomZdroj: instagram/anetapariskova

Na svoj Instagram zverejnila fotografiu z nemocnice, ku ktorej napísala: V NOU (Národnom onkologickom ústave) som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou.“ Aneta sa aj napriek ťažkej situácií nezabudla poďakovať sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Okrem toho sa poďakovala aj všetkým jej fanúšikom za modlitby a podporu.

https://www.instagram.com/p/B_0FRxcnSJ1/?utm_source=ig_embed

Aneta sa minulý rok vydala za Miroslava Polakoviča, s ktorým vychováva troch synov, 11 ročného Daniela, 8 ročného Gabriela a 7 ročného Nathana aj napriek tomu, že Miroslav nie je ich biologickým otcom. Anetin manžel sa aktuálne nachádza v USA, no plánuje sa čím skôr vrátiť.

Choroba si naozaj nevyberá. Dôkazom je aj pribúdajúce množstvo celebrít s vážnymi chorobami. Pred pár dňami sa k nim zaradil aj 70 ročný Andy Hryc, 52 ročná Michaela Kuklová či 24 ročná dcéra Dagmar Patrasovej a Félixa Slováčka.

Zdroj: cas.sk, diva.aktuality.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aneta Paríšková priznala, že bojuje s rakovinou. V NOÚ začala dlhý a náročný boj”