Aneta Paríšková priznala, že bojuje s rakovinou. V NOÚ začala dlhý a náročný boj

Aneta Parišková (46), sa len pre pár mesiacmi opäť vydala a prežívala najkrajšie chvíle svojho života. Dnes však priznala, že aktuálne zažíva tie najťažšie.

S manželomZdroj: instagram/anetapariskova

Na svoj Instagram zverejnila fotografiu z nemocnice, ku ktorej napísala: V NOU (Národnom onkologickom ústave) som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou.“ Aneta sa aj napriek ťažkej situácií nezabudla poďakovať sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Okrem toho sa poďakovala aj všetkým jej fanúšikom za modlitby a podporu.

V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Všetkým dobrým a prajným ľuďom ďakujem za modlitby a podporu❤️😘 #anetapariskova #moderatorka #tvjoj #rakovina #nou #onkohematologia #cancer #fightforlife

1,627 Likes, 619 Comments – Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official) on Instagram: „V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a…“

Aneta sa minulý rok vydala za Miroslava Polakoviča, s ktorým vychováva troch synov, 11 ročného Daniela, 8 ročného Gabriela a 7 ročného Nathana aj napriek tomu, že Miroslav nie je ich biologickým otcom. Anetin manžel sa aktuálne nachádza v USA, no plánuje sa čím skôr vrátiť.

Choroba si naozaj nevyberá. Dôkazom je aj pribúdajúce množstvo celebrít s vážnymi chorobami. Pred pár dňami sa k nim zaradil aj 70 ročný Andy Hryc, 52 ročná Michaela Kuklová či 24 ročná dcéra Dagmar Patrasovej a Félixa Slováčka.

Zdroj: cas.sk, diva.aktuality.sk