Čaputová – prezidentka s výborným módnym vkusom. Kto stojí za jej outfitmi?

Zuzana Čaputová, prvá slovenská prezidentka, je okrem výbornej odborníčky, aj veľmi vkusnou dámou, ktorá je považovaná, spolu s jej tímom poradcov a stylistov, za jednu z najlepšíe oblečených hláv štátu na svete. Čaputová má okrem dokonalých outfitov aj vždy nádherne upravené vlasy a decentné líčenie.

Okrem Slovákov oceňujú módny vkus našej prezidentky aj mnohé politické osobnosti v zahraničí. Vždy upravená a slušná hlava štátu by mala byť základ. Prezidentka má na každom politickom stretnutí vkusný outfit, ktorý zvýrazňuje prednosti a skrýva drobné nedostatky, ktoré má každá jedna žena. Pandémia COVID-19 do jej šatníka priniesla ochrannú rúška, ktoré vkusne ladia s jej outfitmi.

Medzi jej obľúbené farby šiat patria odtiene modrej, okrem ktorej najčastejšie nosí čiernu a červenú. V poslednom období si spolu so stylistami vybrala niekoľko pestrých outfitov, v ktorých doslova žiarila.

Pozrite sa na niekoľko dokonalých outfitov našej hlavy štátu:

Zdroj: hitky.sk, Foto: Instagram/zuzana_caputova

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Čaputová – prezidentka s výborným módnym vkusom. Kto stojí za jej outfitmi?”