Ivanka Gáborík sa stala mamičkou. Aké meno dostalo jej dieťa?

Ivanka Gáborík sa konečne dočkala. Z utorka na stredu na svet priviedla vytúžené bábätko, na ktoré sa s manželom, hokejistom, Mariánom Gáboríkom veľmi tešili. Dvojica tvorí pár už roky a tak sa zaradili medzi najstabilnejšia dvojice šoubiznisu.

Práve tento týždeň im začala nová životná etapa. Ivana na svojom Instagrame zverejňovala fotografie aj v posledných dňoch tehotenstva, kedy cítila, že sa jej čas s bábätkom v brušku pomaly končí. Bývalá tanečnica porodila dcérku v trenčianskej nemocnici.

Aj napriek komplikáciam v súvislosti s nákupom nábytku do detskej izbičky, prebehlo tehotenstvo bez väčších problémov. Pre svoju dcérku si tento prominentný párik vybral krásne nezvyčajné meno – Bella. Rodičom srdečne blahoželáme a prajeme veľa síl v spoločnom rodinnom živote!

 

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ivanka Gáborík sa stala mamičkou. Aké meno dostalo jej dieťa?”