Krásne gesto: Letecká spoločnosť rozdáva zdravotníkom letenky zadarmo! Aj slovenským

Letecká spoločnosť Qatar Airways sa krásnym gestom rozhodla poďakovať zdravotníkom, ktorí bojujú s koronavírusom v prvej línii. Od 12. 5. do 18. 5.

Budú rozdávať 100 000 promo kódov, ktoré môžu zdravotníci využiť do 28. novembra na nákup leteniek. Jeden promo kód je platný pre 2 osoby (zdravotnícky zamestnanec a doprovod) na spiatočné letenky v ekonomickej triede Qatar Airways. Tie budú platiť na lety od 26. 5. do 10. 12. 2020, jedinou podmienkou je pri check ine preukázať potvrdenie od zamestnávateľa.

Martin Hanzel

💉💉💉 Kto: Doktori, zdravotnici, zdravotne sestry (bratia), zachranari, farmaceuti, laboranti a klinicki vyskumnici * 🔔🔔🔔 Platnost akcie: 12. – 18. maj * **➡️➡️➡️ Link na akciu:…

Ak ste doktor/ka, zdravotník/čka, zdravotná sestra/brat, záchranár/ka, farmaceut/ka či laborant/ka alebo klinick/á výskumník/čka táto akcia je práve pre Vás. Na tejto webovej stránke stačí vyplniť formulár a letecká spoločnosť Vám zašle už spomínaný promo kód.

Ak si tento článok čítate a nedpĺňate podmienky akcie podajte túto správu ďalej tým, ktorí ju využiť môžu. Za svoju prácu a riskovanie vlastného zdravia si takúto odmenu naozaj zaslúžia!

zdroj: qatarairways.com