Kým ma máš, celý svet na náš. Dara Rolins predstavila novinku, venovanú spájaniu sily s vyvoleným

Dara Rolins nezaháľala ani počas kaantény. V týchto dňoch predstavuje zaľúbenú novinku s názvom Celý svet je náš. Tak ako obvykle, aj táto Darina pieseň je tanečným hitom, ktorý je ako stvorený pre nádherné letné chvíle s priateľmi či rodinou.

Videoklip k piesni bol vytvorený počas karantény, kedy sa v uliciach Prahy nenachádzal takmer žiaden človek. Práve preto sa Dara rozhodla vytvoriť klip práve tam. Svoju dôveru vložila do Chilli Production, ktorí spojili zábery z ulíc Prahy, s domáci zábermi z Darinho domu. Vo videoklipe sa vyskytuje aj jej dcéra Lola.

Text piesne si napísala sama speváčka. Pokladáme ho za veľmi vydarený a ak si pieseň vypočujete celú, zaiste sa budete cítiť, ako keby vám hovorila priamo z duše. Nie len kvôli skvelému textu, ale aj kvôli chytľavej hudbe má pieseň potenciál stať sa letným hitom 2020, no to sa uvidí až po reakciách jej fanúšikov a ostatných poslucháčov. Na konci videoklipu si môžete všimnúť, že speváčka ďakuje Dalybovi za ich vydarenú spoluprácu, v ktorej vytvorili nádhernú kolekciu ženského merchu.

Dara Rolins – Celý Svet Je Náš |OFFICIAL VIDEO|

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.