Kým ma máš, celý svet na náš. Dara Rolins predstavila novinku, venovanú spájaniu sily s vyvoleným

Dara Rolins nezaháľala ani počas kaantény. V týchto dňoch predstavuje zaľúbenú novinku s názvom Celý svet je náš. Tak ako obvykle, aj táto Darina pieseň je tanečným hitom, ktorý je ako stvorený pre nádherné letné chvíle s priateľmi či rodinou.

Videoklip k piesni bol vytvorený počas karantény, kedy sa v uliciach Prahy nenachádzal takmer žiaden človek. Práve preto sa Dara rozhodla vytvoriť klip práve tam. Svoju dôveru vložila do Chilli Production, ktorí spojili zábery z ulíc Prahy, s domáci zábermi z Darinho domu. Vo videoklipe sa vyskytuje aj jej dcéra Lola.

Text piesne si napísala sama speváčka. Pokladáme ho za veľmi vydarený a ak si pieseň vypočujete celú, zaiste sa budete cítiť, ako keby vám hovorila priamo z duše. Nie len kvôli skvelému textu, ale aj kvôli chytľavej hudbe má pieseň potenciál stať sa letným hitom 2020, no to sa uvidí až po reakciách jej fanúšikov a ostatných poslucháčov. Na konci videoklipu si môžete všimnúť, že speváčka ďakuje Dalybovi za ich vydarenú spoluprácu, v ktorej vytvorili nádhernú kolekciu ženského merchu.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kým ma máš, celý svet na náš. Dara Rolins predstavila novinku, venovanú spájaniu sily s vyvoleným”