Nenápadná Barbora sa môže stať novou Superstar. Jej výkon poriadne prekvapil

 

Česko Slovensko hľadá Superstar si za tie roky vyslúžila popularitu mnohých Slovákov, ktorých neprestáva udivovať talent súťažiacich. Najnovšie obdivovali výkon nenápadnej šedej myšky Barbory. Nikto nepredpokladal, že zamúti vodu medzi doposiaľ najlepšími súťažiacimi najnovšej série, Dianou Kovaľovou a Timotejom Májským. Barbora sa nedala a ukázala, čo je v nej.

Barbora Piešová má len 19 rokov, no talent, ktorým disponuje, má v jej veku len málokto. Porota ju sleduje už od prvého castingu, kde predviedla skvelý výkon. Marián Čekovský sa dokonca priznal, že bol dojatý jej výborným výkonom. Dokonca sa vybral sám oznámiť rodičom súťažiacej, že ich dcéra postupuje. Leoš jej dokonca povedal: ,,Ty klameš telom, vôbec nevyzeráš, že by si patrila do šoubiznisu. A potom predvedieš toto, wau!” 

https://www.youtube.com/watch?v=jDFwUTI4drs

Od prvého castingu prebehlo pár týždňov, čo je vidieť aj na jej imidži. Z nenápadnej šedej myšky sa za krátku chvíľu stala kráska, ktorá vymenila poholdné rifle za krátke šaty a vysoké podpätky. Zmena imidžu však len podčiarka to, čo dokáže predviesť spevácky. V dôležitom semifinálovom kole zaspievala pieseň I Will Survive od Glorie Gaynor, ktorou dokázala, že do finále naozaj patrí. Z jej výkonu nebola unesená len porota, ale aj ostatní súťažiaci.

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nenápadná Barbora sa môže stať novou Superstar. Jej výkon poriadne prekvapil”