Richard Müller prišiel s novým hitom. Spieva v ňom o nepochopení, zdravotných problémoch a o človeku na dne

Slovenská legenda, Richard Müller, zverejnil novú melancholickú skladbu, s dokonalým refrénom. Táto osobná pieseň dostala názov Anomália. Pieseň je vlastne úprimnou spoveďou, ktorej text a hudbu vytvoril Laco Rychtárik. Pieseň vznikla počas jeho najťažšieho životného obdobia. Richarda Müllera považuje za jediného interpréta, ktorý je schopný vložiť do piesne to, čo Laco počas ťažkého životného obdobia prežíval.

Richard o novom hite prezradil:

„Pesničku napísal Laco Rychtárik, skvelý skladateľ, ktorého som nikdy v živote nevidel, ale jeho skladby dobre poznám. O to viac ma prekvapilo, že napísal pesničku, ktorá mi úplne hovorila z duše.” Laco Rychtárik zároveň dodal: ,

,Pieseň vznikla v komplikovanom období môjho života, keď som bojoval s veľmi osobnými problémami a mal som pocit, že neviem nájsť vo svojom vtedajšom okolí nikoho, kto by si prežil v živote niečo podobné. Je to úprimná, osobná výpoveď. Mal som silný pocit nepochopenia, sebareflexia a zdravotné problémy výrazne ovplyvňovali moju kreativitu.”

Laco prezradil, že Richard bol pre neho prvou a zároveň jedinou voľbou. Vraj on jediný dokáže dodať textu to, čo skutočne vyjadruje. Potvrdil, že je veľmi rád, že Richard Müller prijal túto ponuku. Podľa neho je samotná skladba veľmi náročná a tak k nemu zvolilijednoduchý klip, režírovaný Richardom Raimanom. Richard o klipe tvrdí, že nie je prvoplánový a veľmi sa mu páči, že vystihuje atmosféru skladby.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Richard Müller prišiel s novým hitom. Spieva v ňom o nepochopení, zdravotných problémoch a o človeku na dne”