Sandra Bullock o svojich adoptovaných deťoch: Nevolajme ich adoptované deti ale naše deti

Adoptovanie dieťaťa je pre niektoré páry jedinou možnosťou ako mať svoje deti. Výnimkou nie sú ani známe celebrity z celého sveta ako napríklad Angelina Jolie. Medzi ďalšie adoptívne matky patrí aj herečka Sandra Bullock (55), ktorá pre magazín InStyle poskytla exkluzívny rozhovor. Tá ich berie ako svoje a nerada ich označuje, že sú jej adoptívne deti.

Sandru Bullock môžete poznať s filmov Miss Špeciálny agent, Debbina 8 či Bird Box. Okrem bravúrnej hereckej kariéry je producentkou, filantropom, majiteľkou reštaurácie a hrdou mamou. Svoje 2 deti (Louis, 8 a Laila, 5) vychováva spolu s fotografom Bryanom Randallom. O svojom živote sa porozprávala v pohodlí svojho domova s reportérkou pre magazín InStyle.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sandra Bullock (@sandra.bullock.official),

Aký je Louis a Laila?

Louis je veľmi citlivý. Ja ho volám môj 78-ročný syn. Je veľmi múdry a láskavý. Videla som to na ňom už, keď mi ho dávali. Bola v ňom akási veľká spiritualita a pri tom som si pomyslela: “Dúfam, že to nepo*eriem.” A Laila tá je proste nebojácna. Je to bojovníčka a vďaka tomu je teraz tu. Bojovala aby si  udržala svoju statočnosť. O môj bože, čo všetkého ona dosiahne. Ona určite prinesie naozajstnú zmenu.  

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sandra Bullock (@sandra.bullock.official),

v

 

Ste aktívnou propagátorkou adopcie hlavne pre deti v pestúnskej starostlivosti. Na svete sú stotisíce detí, ktoré potrebujú domovy? Zlepšuje sa táto situácia?

Nie dostatočne rýchlo.  Nuž, som za republikánov, demokratov hocikoho ale nehovorte mi to čo môžem alebo nemôžem robiť so svojim telom až kým ste sa nepostarali o každé dieťa, ktoré nemá domov, je odmietnuté alebo týrané. Tisnú sa mi z toho slzy do očí. Hovorme týmto deťom “naše deti”, nehovorme o nich ako “moje adoptované deti”. Nikto nevolá svoje deti “IVF deti” [pozn. IVF – umelé oplodnenie]…volajme ich proste “naše deti”.

Pačili sa mi tie fotografie Vás Louisa a Laily, ktoré vyfotil Váš priateľ, Bryan, keď ste oznámili, že ste si ju adoptovali.

On je veľmi trpezlivý fotograf, ktorý musel pracovať s troma ľuďmi, ktorý fotoaparát neznášajú. Navyše som musela prísť na to ako skryť tváre detí, pretože [novinári] vyhlásili za ich hlavy odmenu. Keď si adoptujete dieťa, nastupuje doba zaškoľovacia a ak niečo nejde tak ako má, majú právo Vám dieťa vziať.

Je to neistých a namáhavých 6 mesiacov. Keď nás vystrašila alergia išli sme na pohotovosť, prenasledovali nás paparazzi takže sa začalo šuškať, že mám ďalšie dieťa.

Každý chcel samozrejme fotky, bolo to ozaj srdcervúce. Keď Loius počul helikoptéru alebo dron, utekal po svoju sestru, ťahal ju cez celý trávnik aby ju mohol rýchlo skryť pod trampolínu. Úbohá Laila mala PTSD [post traumatická stresová porucha]. No ale po tom ako sme nafotili tieto oficiálne fotky, odmena za ich fotky už bola fuč. Človek sa zo všetkého poučí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa balls out or go home (@lovpaulson),

Čo robíte preto aby ste si naozaj oddýchli?

Musí to mať niečo spoločné z domom. Ako napríklad sťahovanie nábytku alebo práca na domoch, ktoré renovujem. Je to ako v nebi…Nie som sochárka ani maliarka ale stačí mi vojsť do budovy a predstaviť si čo by sa s ňou dalo robiť.  

 

A čo ďalej? Na čo sa tešíte?

Zostarnúť a vidieť ako moje deti vyrastajú aby sa boli plné nádeje, vďačné, zdravé, láskavé a v bezpečí…v bubline s čipom v hlave [smiech]. Budem vždy stáť za nimi a určite nás bude prenasledovať dron.

zdroj:instyle.com