Tajným hosťom Inkognita bol Igor Matovič. Jeho slová dojali Michala Hudáka aj Zdenu Studenkovú

Stará známa jojkárska dlhoročne populárna relácia Inkognito je počas karantény, spôsobenej koronavírusom, populárnejšia ako kedykoľvek predtým. O zvyšujúcu sa popularitu sa postaral aj posledný prominentný hosť, ktorý tam zavítal práve dnes do TV JOJ.

Aj napriek tomu, že stálice ako Michal Hudák, Čeky, Zuzana Šebová a Zdena Studenková sú nozaj ostrieľanými hádačmi, niekedy je pre nich náročné uhádnuť aj takúto verejne známu osobnosť. Okrem ťažkostí s hádaním sa v relácií niekedy vyskytnú situácie, ktoré prekvapia samotných účastníkov.

https://www.instagram.com/p/CABGeX0DSD-/

Podobná situácia nastala aj v dnešnej relácii, kedy sa Vlado Voštinár začal rozprávať s tajným hosťom, s premiérom Igorom Matovičom o tom, aký má k Inkognitu vzťah. Matovič o svojom vzťahu prezradil: ,,Priznám sa, že relácia, ako je táto vaša, keď som úplne dole zrazený, ma dostane zase hore a zistím, že tento život je aj trošku o inom. V tomto je tá vaša obrovská pridaná hodnota, si myslím, lebo treba ľuďom dať nádej, že život neskončil, život bude a život si znova cestu nájde a tým smiechom ho predierate dopredu. Ďakujem vám veľmi pekne, že to robíte všetci, čo ste tu.

 

Pozvanie do Inkognita prijal z dôvodu, že túto reláciu berie ako príležitosť na to, aby trochu vypol. Koronavírus mu nasadil nesmierne obrovské pracovné nasadenie a sám potrebuje pár chvíľ na to, aby nemyslel na nič, čo sa okolo neho aktuálne deje. Matovič okrem toho priznal, že Inkognito je „taký trošku liečik “ na dušu pre všetkých, ktorých situácia ohľadom koronavíru nepriaznivo zasiahla. Na záver podotkol: ,,Tak si to zachovajte, ľudí liečte, keď ich tá korona chce mordovať a verím, že ten váš liek zaberie a vyhráte,“ zhodnotil premiér.“

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj),


Zdroj: joj.sk

zdroj foto: Program Tv JOJ

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tajným hosťom Inkognita bol Igor Matovič. Jeho slová dojali Michala Hudáka aj Zdenu Studenkovú”