Takéto obrovské pery ste ešte nevideli. Žena ich má zrejme najväčšie na svete

Aj napriek tomu, že podstúpila už dvadsiaty zákrok, trúfa si ešte na pár, ktoré by jej pomohli priblížiť sa k jej ideálu krásy. Andrea Ivanova, je len 22 ročná Bulharka, ktorá sa chce podobať na bábiku Barbie. Mladá Bulharka sa nebojí plastických operácií a pri procese injekčného zväčšenia pier sa cíti naozaj ako doma. Približná cena jednej dávky je okolo 150 eur.

Andrea sa pýši zrejme najväčšími perami na svete. Na zväčšovanie pier chodí pravidelne, takmer každý týždeň. Po každom zákroku sa s výsledkom okamžite pochváli na sociálnej sieti. Mnoho ľudí ju obdivuje za jej odvahu, s akou svoje pery prezentuje. Aktuálne má na sociálnych sieťach viac ako 30 000 fanúšikov.

Žena je v Bulharsku veľmi známa, pretože od roku 2018 stihla navštíviť takmer všetky estetické kliniky a salóny krásy. Jej názory na zväčšovanie jej pier sa však často nezhodujú s názormi lekárov, ktorí jej neodporúčajú vo zväčšovaní pokračovať. Okrem toho tvrdia, že medzi dávkami kyseliny hyalurónovej musí byť minimálne dvojmesačný odstup.

#love #lips #Lippen 🥳💗💙💖💖💕💜💝💕

458 Likes, 184 Comments – Andrea Ivanova (@andrea.andrea345) on Instagram: „#love #lips #Lippen 🥳💗💙💖💖💕💜💝💕“

Pre portál mirror.co.uk prezradila, že párkrát sa jej stalo, že po injekcií sa jej nekoľko dní ťažko jedlo. Bežne sa to však nestáva a stravovať sa môže bez obmedzení.

#memories #2k18 #2018

278 Likes, 22 Comments – Andrea Ivanova (@andrea.andrea345) on Instagram: „#memories #2k18 #2018“

Историята на една трансформация: BG Барби

Историята на една трансформация: BG Барби

Zdroj: tvnoviny.sk