Toto je mama Zuzany Čaputovej. Je rovnako sympatická ako prezidentka

Uplynulý víkend sme slávili Medzinárodný deň matiek. Mnoho z nás sa zamyslelo nad obetavosťou a výchovou, ktorú nám tá naša mama poskytla. Rovnako urobila aj Zuzana Čaputová, prvá prezidentka a zároveň matka, na Slovensku. Má 2 krásne dcéry a tak rozumie všetkému, čo je s materstvom spojené veľmi dobre.

Prezidentka na svojej oficiálnej facebookovej stránke zverejnila fotografiu s krátkym poďakovaním mame: ,,Je úžasné mať na svete človeka, ktorý je vždy pri vás. Ktorý je vašou oporou, má o vás starosť, má z vás radosť. Takýmto človekom je pre mňa moja mamina, ako jej celý život hovorím. Alebo Katka, Katic.“ Čaputová taktiež priznala, že práve mama ju inšpirovala k tomu, aby sa vydala na pracovnú cestu právničky. Okrem toho dodala, že mama je pre ňu ako priateľka a veľmi blízka osoba, pretože ju pozná ako jediná od prvej chvíle. Na záver spomenula: ,,Máme zvláštne a jedinečné ženské puto, za ktoré som veľmi vďačná. Mami, nech si zdravá a nech máš radosť zo života.“

Zuzana Čaputová

Každý deň dostávam na úrad mnoho listov od ľudí, ktorí sa na mňa obr… acajú so svojimi problémami. Všetkým sa snažím pomôcť v miere, do ktorej ma pustia moje kompetencie. Z času na čas však dostanem na miesto žiadosti aj takéto milé pozdravy, kresby a darčeky od detí.

Zdroj: hitky.sk