Učiteľ z Trstenej si na svoje online hodiny pozýva tajných hostí. Pozvanie prijala aj prezidentka

Kreatívny učiteľ z Trstennej si pre svojich druhákov pripravil zábavné online hodiny, na ktoré určite nikdy nezabudnú. Od učiteľa dostali nápovedy, podľa ktorých mali uhádnuť, kto je tajným hosťom. Druháci nemali tušenie, že na druhej strane sa nachádza pani prezidentka, Zuzana Čaputová.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10218626180198657&set=a.1288416463472&type=3&theater

Najlešpím učiteľom Slovenska sa v roku 2019 stal práve Peter Pallo, inšpiratívny učiteľ z Trstenej. Peter učí deti prvého stupňa na Základnej škole s materskou školou Rudolfa Dilonga v Trstenej. Svoju výučbu však počas koronavírusu musel pružne zmeniť na inú formu – na dištančnú. Netrvalo dlho a Peter vymyslel kreatívny spôsob výučby jeho druhákov.

Jeho online hodiny vytvára tak, aby boli zábavné, no zároveň náučné. Napadlo mu, že vytvorí hodiny, počas ktorých budú žiaci hádať, kto sa nachádza za vypnutou videokamerou. Počas videohovoru deti riešia úlohy, ktoré im dávajú indície, ktoré ich majú priviesť až ku správnej odpovedi. Naposledy si Peter na svoju online hodinu pozval prezidentku Zuzanu Čaputová. Pozrite sa na to, či sa deťom podarilo odhaliť identitu našej hlavy štátu:

https://www.facebook.com/spravy.rtvs/videos/317045632596395/?v=317045632596395

Zdroj: funradio.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Učiteľ z Trstenej si na svoje online hodiny pozýva tajných hostí. Pozvanie prijala aj prezidentka”