VIDEO: Muž podpálil v Bratislave počas dňa luxusné autá. Nemal na sebe ani kuklu. Spoznali ste ho?

Bratislavčanie zažili pondelkové ráno, ktoré im nik nezávidí. Ľudia v Petržalke boli zobudení silným výbuchom, počas ktorého sa vznietili a následne takmer celé uhoreli 4 luxusné autá. K výbuchu áut malo podľa všetkého dôjsť v skorých ranných hodinách, pár minút pred pol šiestou ráno. K výbuchu došlo na Panónskej ceste. K požiaru boli privolané dve posádky hasičov. Požiar sa im približne po hodine podarilo úplne zlikvidovať.

Páchateľ bol neopatrný, pretože ho zachytila bezpečnostná kamera. Ako si môžete na videu všimnúť, luxusné autá boli podpálené mužom, ktorý sa na miesto činu priviezol na modrom aute, konkrétne na aute typu octavia. Požiar bol spôsobený po tom, čo autá podpálil prostredníctvom horľavej látky.  Z miesta činu následne odišiel. Pri požiari boli zničené 4 luxusné autá. Polovica z nich zhorela úplne. 

Ahojte, prosim o kazdu pomoc pri hladani pana ktory je schopny spravit nieco taketo….ak by vam bol chlap alebo auto (spz BL856ZA) povedome mi to prosim hned hlaste….incident sa stal 5:15 rano 26.5.2020 v petrzalke na Panonskej ceste…..Dakujem za kazdu pomoc a zdielanie #prayfortodos @todos.sk

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Hasiči na svojom facebookovom profile potvrdili, že požiar si nevyžiadal žiadne ľudské obete. Celková doba požiaru bola približne hodinu, za ktorú sa stihla škoda vyšplhať na neuviriteľných 200 tisíc eur. Okrem toho dodali, že príčinu požiaru skúmal na mieste činu zisťovateľ príčin vzniku požiarov z PTEÚ MV SR.

Podľa dostupnýh informácií, vypísala HAKA odmenu za pomoc pri vypátraní páchateľa, ma sumu vo výške 3 000 eur. Zhorené autá patrili spoločnosti TODOS, ktorá sa počas koronavírusu rozhodla bezplatne započičať až 30 automobilov pre dobrovoľníkov bojujúcich proti koronavírusu.

Zdroj: cas.sk, Facebook/ Stefan Farkas Instagram: Nicovojtko