Zárobok košických prostitútok ohrozil koronavírus. O zárobok sa už aj pobili

Pre portál cas.sk  prezradila Ingrid, jedna z košických prostitútok, viac o tom, ako jej ide biznis počas koronavírusu. Ingrid potvrdila, že tržby jej klesli takmer o 100%. Jej bežný, 2 000 eurový zárobok, klesol na necelých 20 eur za celý mesiac. Prostitútka z Košíc porozprávala aj o tom, prečo sa venuje tejto práci. Dôvodom je to, že otec jej dieťaťa je vo väzení a preto musi živiť sama aj jej dieťa. Počas koronavírusu jej to však nešlo tak, ako počas bežného roka.

Ingrid taktiež potvrdila, že ženy v Košiciach pracovali počas pandémie aj pod cenu, pretože nemali na výber. Nikto im nechcel dať viac peňazí. Okrem toho dodala, že niektorí ľudia jej darovali zopár eur len tak, aby sa nenakazala koronavírusom. Ingrid povedala: ,,Ľutovali nás.”

Ženy, ponúkajúce svoje telo košickým klientom, sa dokonca dohodli, že sa pred klientov postavia všetky a on si sám vyberie. Takto to je vraj najviac fér, pretože dovtedy sa kvôli klientom dokázali aj pobiť. V revíri vládlo zúfalstvo, pretože COVID-19 im skresal zárobok takmer na nulu.

Ingrid o svojej práci prezradila:

„Všetky sme zdravé, nemáme choroby. S každým zákazníkom idem výlučne s ochranou. Rúška sme na sebe mali aj počas práce.” Okrem toho zdôraznila časté kontrolné návštevy od policajtov a zdravotníkov. Okrem rúšok majú dokonca aj dezinfekciu na ruky.

Takto pracujúce ženy sa posťažovali na to, že v Nemecku dostali zaregistrovaní sexuálni pracovníci štátnu podporu a oni si musia zarobiť sami. Aj napriek tomu, že práce im postupom času pribúda, stále to nie je žiadna sláva a stále majú problém zarobiť takú sumu peňazí, ako zarobili kedysi.

zdroj:  cas.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zárobok košických prostitútok ohrozil koronavírus. O zárobok sa už aj pobili”