štvrtok, 13 júna, 2024

Zárobok košických prostitútok ohrozil koronavírus. O zárobok sa už aj pobili

Pre portál cas.sk  prezradila Ingrid, jedna z košických prostitútok, viac o tom, ako jej ide biznis počas koronavírusu. Ingrid potvrdila, že tržby jej klesli takmer o 100%. Jej bežný, 2 000 eurový zárobok, klesol na necelých 20 eur za celý mesiac. Prostitútka z Košíc porozprávala aj o tom, prečo sa venuje tejto práci. Dôvodom je to, že otec jej dieťaťa je vo väzení a preto musi živiť sama aj jej dieťa. Počas koronavírusu jej to však nešlo tak, ako počas bežného roka.

Ingrid taktiež potvrdila, že ženy v Košiciach pracovali počas pandémie aj pod cenu, pretože nemali na výber. Nikto im nechcel dať viac peňazí. Okrem toho dodala, že niektorí ľudia jej darovali zopár eur len tak, aby sa nenakazala koronavírusom. Ingrid povedala: ,,Ľutovali nás.”

Ženy, ponúkajúce svoje telo košickým klientom, sa dokonca dohodli, že sa pred klientov postavia všetky a on si sám vyberie. Takto to je vraj najviac fér, pretože dovtedy sa kvôli klientom dokázali aj pobiť. V revíri vládlo zúfalstvo, pretože COVID-19 im skresal zárobok takmer na nulu.

Ingrid o svojej práci prezradila:

„Všetky sme zdravé, nemáme choroby. S každým zákazníkom idem výlučne s ochranou. Rúška sme na sebe mali aj počas práce.” Okrem toho zdôraznila časté kontrolné návštevy od policajtov a zdravotníkov. Okrem rúšok majú dokonca aj dezinfekciu na ruky.

Takto pracujúce ženy sa posťažovali na to, že v Nemecku dostali zaregistrovaní sexuálni pracovníci štátnu podporu a oni si musia zarobiť sami. Aj napriek tomu, že práce im postupom času pribúda, stále to nie je žiadna sláva a stále majú problém zarobiť takú sumu peňazí, ako zarobili kedysi.

zdroj:  cas.sk 

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Prečítaj si aj

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Keď zistia, že je bohatý, chcú sa nasťahovať k synovi: títo rodičia vyvolali diskusiu

Všetci rodičia očakávajú, že jeho deti budú úspešnejšie ako...

Skutočný Príbeh: „Moja matka žiada, aby som otehotnela a dala dieťa sestre – ona nemôže mať deti.“

Keď sa tešíte na svadbu a odpočítavate dni jeden po druhom, myslíte len na to, aký dokonalý bude váš spoločný život so spoločným bytom,...

Svoj byt som si zariadila do socialistického štýlu. Vrátila som sa späť do roku 1986. Susedia ma stále navštevujú

Byt v socialistickom štýle je pre mnohých Slovákov snom aj nočnou morou. Niektorí z nás s takýmto zariadením stále bojujú, najmä keď si ho...

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z nás určite nespája s ničím príjemným. Bohužiaľ, niekedy sa tomu nedá vyhnúť.Ak ste už niekedy...
Verified by MonsterInsights